Campanie de ajutorare a unei Case de copii din Pitesti sau Arges

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    MIERCURI LA NOCTURNA AM STRABILIT DATELE PENTRU AJUTOARELE DE PASTI LA CASA DE COPII
    BANI SE STRANG(IONUT CIA SE OCUPA IN LIPSA LUI ALEX) PANA LUNI INCLUSIV , IAR MARTI SA AVEM PACEHETELE PREGATITE
    SUMA PROPUSA 25 RON- DAR FIECARE DA BANI DUPA POSIBILITATI
    VINERI SAU SAMBATA INNAINTE DE PASTI MERGEM CU CADOURI LA COPII
    va asteptam maine in numar cat mai mare la stadion la 17.00
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • #92
      felicitari celor care desi nu au reusit sa ajunga la intalnire.... m-au cautat acasa pentru a da bani pentru orfani..hai ca se poate
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • #93
        o sa incerc sa vin maine, desi sunt cam ocupat cu scoala.
        cat despre bani, pot sa dau doar 10 ron.. sunt elev.. n-am niciun salariu
        o sa vorbesc maine cu cativa colegi si poate mai strang

        Comment


        • #94
          FELICITARI HACK PENTRU GESTUL TAU SI AL COLEGILOR TAI
          campania de stranns fonduri s-a prelungit pana miercuri la nocturna
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • #95
            Ce s-a mai intamplat?...ca eu nu am mai avut timp nici de net dar de intalniri...nici macar....

            Comment


            • #96
              probabil nmic....maine sunt in pitesti sa vedem ce facem
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • #97
                GAAATAAA...20 DE PACHETE ASTEAPTA CUMINTI LA CIA IN SUFRAGERIE SA AJUNGA LA COPII ,IAR ASTA SE VA INTAMPLA ASTAZI LA ORA 15 O SA NE INTALNIM LA STADION SI DE ACOLO STABILIM DETALIILE....
                ...cum era de asteptat seara(noaptea) de cumparaturi a fost plina de evenimente si voie buna
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • #98
                  ...deci astazi la 15 la stadion!

                  Comment


                  • cateva poze de la pregatirea pachetelor (scuze de claritatea lor)

                    cia cu ce ai facut pozele cu fieru de calcat?

                    Comment


                    • Originally posted by cosmin lada View Post
                      cateva poze de la pregatirea pachetelor (scuze de claritatea lor)

                      cia cu ce ai facut pozele cu fieru de calcat?
                      off: )))))))))
                      on: ma bucur ca ne-am mobilizat si pana la urma a iesit bine
                      ma asteptam sa stam mai mult la copii (tinand cont ca eu m-am ratacit )

                      Sarbatori Fericite!!!
                      Last edited by hack23; 3 April 2010, 20:13.

                      Comment


                      • ...si eu era sa vin dupa tine,noroc cu semaforu' si cu Andreea
                        Copii au fost multumiti asta conteaza cel mai mult
                        Sa aveti un Paste fericit!

                        Comment


                        • S-A INCHEIAT SI EPISODUL AL2LEA DIN CAPANIA DE AJUTORTARE A CASEI DE COPII,NE-AM MOBILIZAT MAI GREU DAR PANA LA FINAL TOTUL A FOST BINE; SI CE POATE FI MAI FRUMOS DUPA ATATA ALERGATURA DECAT SA VEZI LACRIMILE DE BUCURIE ALE ORFANILOR CAND AM ADUS CADOURI.
                          FELICITARI TUTUROR IMPLICATI IN PROIECT...si binenteles nu o sa ne oprim aici
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • foarte frumos ce ati facut...imi pare rau ca acu nu m-am implicat deloc dar nu am avut cum...
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • frumos frumos imi pare ca am lipsit de la cumparaturi
                              sigpic

                              INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google