Campanie de ajutorare a unei Case de copii din Pitesti sau Arges

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pai maine va asteptam in nr cat mai mare
    pasii propusi de mine ar fi urmatorii
    1 indentificare casa copii
    2 contact ,discutii cu rep casei de copii si identificare numar copii
    3 lista componentza pachet
    4 strangere fonduri
    5 vizita in sine cu pachete
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • #17
      si mai e o propunere pentru primavara,de paste.o vizita la zoo.ceva jucarii f bune am mai gasit la gagica lu fi-meo.a zis ca o sa puna si pe net ceva pt ca are rel si poate mai gaseste sponsori.ma miaitza sa stii ca aici rar au fost vorbe fara fapte si sa stii ca si pe tine ne bazam.
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • #18
        bita lasa pastele trebuie sa ne mobilizam pt acu pt craciun....
        repet fiecare pune cati bani vrea/are...nu e obligatoriu numai cash...orice lucru care nu-l mai folositi voi dar poate fi folositor altora...
        o sa strang eu banii ...
        low....&.....slow

        Comment


        • #19
          salut

          Ma bag si eu.
          http://www.military-shop.ro/images/insigna%20vultur.jpg

          Comment


          • #20
            eu stiam ca exista o casa de copii sau un centru de plasament undeva prin piata ceair.... va puteti baza si pe mn ;)
            Nimic in viata nu e intamplator... ''

            Comment


            • #21
              deci daca am fost plecat la linioaie la buc. nu insemna ca Am uitat de operatziunea CASA
              casa din gavana - copii intre 7-14 ani
              casa din centru copii intre 2-7 ani
              restu handralai
              iar sub 2 ani sunt la spitalul de pedriatrie
              maine bitza si premiantul cia ..va invit la vizite
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • #22
                multumesc pentru invitatie dsl-ule (o sa vin cu decoratia in piept)
                sigpic

                Comment


                • #23
                  pooii numai ei au voie
                  sigpic
                  Ma chinui la ceva mai performant

                  Comment


                  • #24
                    se duce cine vrea....si are timp..petre daca poti maine s faci si 2-3 poze ca sa vedem exacat
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • #25
                      da cia s a retras de pe lista asa ca miaitza te astept maine pe metereze
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • #26
                        maine ajung in gavana.daca vrea cineva sa ma insoteasca e ok
                        .cia o sa te sun sa imi spui exact unde e.
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • #27
                          astazi a fost bita la casa din gavana...problema este ca marea maj au aproape 18 ani si ca ei nu sunt orfani ...este o casa de ajutor pt pers cu dizabilitati...deci ei au familii da pe timp de zii ei stau aici si seara se duc inapoi acasa....
                          deci trebuie sa gasim o alta casa...in pricipal cu copii orfani...astept sugetiii cat mai rpd
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • #28
                            Casa de pe sf.vineri
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • #29
                              ma chiar nu stie nimeni exact unde este casa?deja am intrat in decembrie.se pare ca numa gura e...
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • #30
                                maine vin cu detalii despre casa de copii de pe sf Vineri

                                OK
                                concluzii dupa vizita de azi de la casa de copii din centru
                                1. casa pentru copii orfani
                                2. nr 29
                                3. varsta 2-22(doar 1)
                                4. din ei doar o parte sunt cu caracter permanent
                                5. in funtie de data cand ne hotaram sa mergem ne spune si numarul exact de copii care raman de sarbatori
                                6. pachete cu dulciuri/fructe
                                Last edited by DISSSEL; 4 December 2009, 20:08. Reason: Automerged Doublepost
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google