Campanie de ajutorare a unei Case de copii din Pitesti sau Arges

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Campanie de ajutorare a unei Case de copii din Pitesti sau Arges

    Am deschis acest tread cu gandu de a ajuta o casa de copii de la noi din pitesti...mai ales acu ca tot vin sarbatorile....astept propuneri cu o casa de copii....eu am cautat pe google...da n-am gasit ceva concret...
    Ar fi ceva frumos daca ii putem ajuta.....nu trebuie o suma anume fiecare puna cat vrea si cat are....HAI CA STIU CA SE POATE


    eu asta am gasit
    Last edited by alexutzu; 9 November 2009, 09:24. Reason: Automerged Doublepost
    low....&.....slow

  • #2
    multumesc alex.nu stiu dac exista in pitesti o casa de copii.nu asta e problema.sunt multe in tara.
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • #3
      exista bita...in linku pus de mine....trebuie sa fie si la noi daca nu o sa ajutam bucurestiu
      low....&.....slow

      Comment


      • #4
        ...facem facem...tre' anuntata lumea...cel mai bine ar fi sa ne organizam cam in 3 saptamani si sa facem ceva chiar de Mos Niculae sau de Craciun...mare lucru nu este,trebuie stabilit si vorbit cu respectiva casa de copii sa stie ca venim la data respectiva,in rest totul va fi relativ usor...banuiesc...
        Last edited by viorelu; 9 November 2009, 13:11.

        Comment


        • #5
          asta si vroiam vio.de craciun.probabil sa intrebam si cam de ce ar avea nevoie copiii sa stim spre ce sa ne orientam.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • #6
            pai tocmai d-aia as vrea sa gasim daca se poate sapt asta o casa.....ca sa mergem s vedem de ce anume ar avea nevoie....da astept din partea voastra sugestiii...
            low....&.....slow

            Comment


            • #7
              eu vz de casa de copii de la nucsoara
              sigpic
              Ma chinui la ceva mai performant

              Comment


              • #8
                exista o casa de copii cu handicap chiar in gavana la parterul unui bloc, incerc sa trec eu maine prin gavana sa va dau mai multe detalii.
                Last edited by ionut CIA; 9 November 2009, 20:20.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  pai cia asteptam sa vedem cu ce vii...poate vorbim si la Mioveni (adica o sa vorbesc) la primarie poate poate ne da o mana de ajutor .... daca eram legali eram mai simplu
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • #10
                    ma bucur ca nu m-ati injurat de idee.multam alex ca ai pos-o pe foaie.
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • #11
                      Eu stiu casa de copii din centru, unde este biserica sf. vineri, pe culoarul ala catre rusi. Este de mult acolo, de cand eram copil. Puteti sa va bazati si pe mine la actiunea asta.

                      P.S.: Trebuie vazut totusi, pt ca ar fi preferabil sa fie vorba de copii micuti, nu handralai.
                      Last edited by catalinux; 10 November 2009, 10:37.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        asta asa .dar la 10 ani nu e handralau.e vorba de copii mici ,ei sunt ci care nu au hainute de iarna si un cadou sub brad.este de urmarit topicul de la bucuresti.
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • #13
                          baeti eu zc ca ar trebui mai putina vb si mai multe fapte ( desele-ule vz cum ne lovim iar de legal poate aveam o portita deschis ) eu totusi sper la mai bine
                          sigpic
                          Ma chinui la ceva mai performant

                          Comment


                          • #14
                            eu unul sunt de partea voastra la ideea asta....

                            Comment


                            • #15
                              maine va astept cu propuneri pt o casa de copii...o sa incerc sa ajung eu ,petre ,cata sau cia la una din casa pt a vedea starea de acolo...daca si ce anume ar avea nevoie ca sa ne putem mobiliza
                              low....&.....slow

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google