Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by catalinxnr View Post
    deci sa vorbesc cu costyn la intalnire ?
    ideia e ca odata a fost buna chestia aia dar eu cand am cumparat masina mereu s-a miscat in gol rotita dar am dat eu jos rotita si are o parghie pe acolo din plastic .. poate m-a ajuta si pe mine sa o rezolv
    problema e din scaun...m-am uitat eu cu KTA si treb sa desfaci tot scaunu...altfel nu ai cum sa o faci!

    Comment


    • pai da nu`i nici o problema il desfac dal in papucii lui .. numai sa mearga
      ca incepe sa ma doara fundul din cauza asta )

      Comment


      • esti sigur ca de acolo te doare)))))??
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • sigur 100% .. nu m-am apucat inca de prostitutie ca sa am alta scuza

          Comment


          • ))))))....pai nu e obligatoriu ma )))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • ))).....ce treaba are spatele cu fundu))

              Comment


              • sunt vecini)))
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Apar si eu cu o intrebare, poate offtopic: care sunt treaduri dedicate pentru Duster ca eu nu gasesc, dati-mi un link, numai Logan pe prima pagina, Duster nu gasesc, poate nu m-am uitat eu bine si nu vad.

                  Comment


                  • catalinxnr pai da nu`i nici o problema il desfac dal in papucii lui .. numai sa mearga
                    ca incepe sa ma doara fundul din cauza asta



                    E ceva suspect la jumate )))
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by constantinp View Post
                      Apar si eu cu o intrebare, poate offtopic: care sunt treaduri dedicate pentru Duster ca eu nu gasesc, dati-mi un link, numai Logan pe prima pagina, Duster nu gasesc, poate nu m-am uitat eu bine si nu vad.
                      pai exista duster club...
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • nu am scaune de lemn.....mi-am cumparat sezlong....))

                        Comment


                        • Originally posted by constantinp View Post
                          Apar si eu cu o intrebare, poate offtopic: care sunt treaduri dedicate pentru Duster ca eu nu gasesc, dati-mi un link, numai Logan pe prima pagina, Duster nu gasesc, poate nu m-am uitat eu bine si nu vad.
                          ...gasesti aici: http://www.clubduster.ro/forum/ si e inrudit cu LoganClub(adik acelasi adminitrator )
                          ...de ce nu ajutati mah omu' cu o info,pai ce naiba voi nu stiti ca sunt cluburi pentru toata gama dacia Renault?...plecate din LoganClub?
                          Multe nu stiti!

                          Comment


                          • Ar fi interesant sa facem un fulger pe la Topoloveni. :>
                            Domina ca sa nu fi dominat!

                            Comment


                            • Originally posted by LEOMCV View Post
                              Ar fi interesant sa facem un fulger pe la Topoloveni. :>
                              aolooo la topoloveni ?
                              Scuze dar am mai fost odata cu alta treaba si m-am intalnit cu niste tigani scoteau sabiile din portbagaj, nu prea e o ideie buna

                              Comment


                              • Salut.
                                Aveti idee pe unde pot gasi un parc de dezmembrari si sa aibe si piese de kia shuma"98?
                                Ma intererseaza capota fata,faruri stg/dr . bara fata si parbriz.
                                Numai bine.
                                in pitesti si/sau imprejurimi(max 200km distanta)
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google