Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut.
    Unde pot monta si eu folie llumar doar pe luneta? Si la ce bani?
    Cu omologare,evident
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • In Pitesti, la Send 92. Super treaba fac cei de acolo
      Nu e orice automobil...e LOGAN

      sigpic

      Comment


      • Am auzit,dar ma interesa un pret
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • imi puteti zice si mie daca capacele alea mici(6001547437) se ppot monta si pe jenti de 15". merci

          Comment


          • Pe unde se mai fac angajari prin Pitesti? Vreau sa-mi gasesc ceva neaparat...
            Domina ca sa nu fi dominat!

            Comment


            • cauta daca gasesti ) cam pe nicaieri nu se fac angajari mai mult se da afar
              sigpic

              INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

              Comment


              • din pacate cam asa e....
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • am respect pentru cei ce participa la boicot dar sa va spun ceva...NU va avea efect deloc ptr ca vom cumpara de la ei benzina peste 2-3 zile si tot jocurile lor le facem. eu spun sa alegen o firma de peco de ex omv-petrom-ul si sa il falimentam in sensul sa nu mai cumparam de la omv -petrom si sanctionandul drastic sa vada si celelalte firme ca nu e de gluma!!! asa se vor caca pe ei daca suntem solidari!!!!am ales omvul ca astia sunt cei ce ne-au pradat tara pe mana cu politicieni si sunt f mari deci le trebuie resurse sa supravietuiasca. fara resursele noastre vor cadea in cap mai repede decat o firma mai mica. Fiti solidari ROMANI si trimiteti la toti prietenii pe mess si facebook. PUTEM SA CASTIGAM DOAR IMPREUNA !!!

                  Comment


                  • afara se schimba sigla si in interior nimic
                    cate banzinarii nu au trecut de la mol la agip sau de la petrom la omv si doar benerele si culorile au fost schimbate. conducerea si personaul au ramas aceleasi.
                    nu o sa se rezolve nimic niciodata in tara asta. au murit aia care au fost in stare sa faca o revolutie.

                    Comment


                    • Originally posted by costyn955 View Post
                      afara se schimba sigla si in interior nimic
                      cate banzinarii nu au trecut de la mol la agip sau de la petrom la omv si doar benerele si culorile au fost schimbate. conducerea si personaul au ramas aceleasi.
                      nu o sa se rezolve nimic niciodata in tara asta. au murit aia care au fost in stare sa faca o revolutie.
                      nu vom face nik nici daca vom schimba toata clasa politica ptr ca cei ce vor veni ori ii vor cumpara ori vor disparea ca si polonezul care a "comentat"
                      avem totusi posibilitatea sa facem presiuni si sa ii destabilizam caci se poate umbla la pretul carburantilor si se poate merge inca mult in jos
                      in tara este o cardasie intre firmele de profil si doar asa vom putea sparge targul facut intre ei de ani de zile tre sa cada un cap si nu e greu deloc sa o facem
                      cel mai greu e sa fim uniti.

                      Comment


                      • singurul lucru care se destabilizeaza suntem tot noi. aia care numara banii sus stau relaxati pe fotolii si rad in coltul gurii

                        Comment


                        • ...ma alatur si eu,soferilor de rand .Daca aveti vreo idee in zilele respective sa facem bascalie (cu maruntis sau ceva de genul...) la vreo statie peco poate imi fac si eu timp...nu as scapa astfel de momente

                          Comment


                          • vio orice a-ti face nu va batetzi joc de angajatzii benzinariilor.sunt oameni ca si noi si castiga o paine.am lucrat 7 ani la peco si stiu ce spun.
                            de angajat...in depasire e poti angaja in perioada asta.eu iti urez bafta dar e greu la ce e in tara.
                            augustin 4 mil folie llumar pe laterale spate si luneta si actele necesare pentru RAR.
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • sunt de acord cu bitza, nu e hodorog degeaba

                              Comment


                              • Las ca angajatii au salarii...si nu cred ca este bataie de joc la adresa lor...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google