Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa ca idee, tocmai s-au scumpit carburantii. din nou

    tre sa ne orientam catre hibryde
    Last edited by DSL; 2 March 2011, 00:53. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic
    http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

    Comment


    • ....catre biciclete
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • nu cred ca are vreo legatura cu dacia modelul ala... triplele alea le gasiti pe un model actual de lancia...
        ooo da DSL... minunata noastra rrromanica... fir-ar $#!#@#$%@$@$% ^&^#$^&...!!!

        Comment


        • Sincer, mie mai mult imi place spatele la logan. Nu stiu ala prea este italian. Are ceva din albea in el!

          Originally posted by DISSSEL View Post
          ....catre biciclete
          Da, tu iti dai seama ca ar trebui sa facem un club, un nou forum, si sa aducem regionala aferenta cat mai aproape de pitesti!
          Last edited by DSL; 2 March 2011, 07:06. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic
          http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

          Comment


          • nici o pb, se muta turul frantei la ciclism la noi

            Comment


            • Originally posted by DSL View Post
              Sincer, mie mai mult imi place spatele la logan. Nu stiu ala prea este italian. Are ceva din albea in el!



              Da, tu iti dai seama ca ar trebui sa facem un club, un nou forum, si sa aducem regionala aferenta cat mai aproape de pitesti!
              ee facem doar un topic separat)
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Salutare.

                Tocmai mi-am achizitionat si eu un logan 1.6 benzina... si intampin mici probleme in alegerea serviceului unde sa fac ITPul am auzit diverse pareri gen "acolo e mai scump decat dincolo" insa nimic concret motiv pt care nu st decis unde sa fac... cel mai apropiat de zona unde stau am inteles ca ar fi serviceul de la CNCD.

                Multumesc anticipat.

                Comment


                • salut baieti... am si eu o intrebare unde pot gasi si eu niste flapsuri pt fata si spate pt masina?!

                  Comment


                  • Incepand de vineri PORO este noul Co organizator de intalniri
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • sa-i fie rusine! )
                      mie cand mi se mai schimba "functia"? ( ca am imbatranit de 2 ani de cand sunt cu aceasi sarcina )

                      Comment


                      • Doar unu este fotografu LCP
                        sigpic

                        INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                        Comment


                        • poi unu dar mai mutati draq si la altcineva scrisu

                          Comment


                          • nuuu nuuuuu
                            sigpic

                            INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                            Comment


                            • al draq stai cu ochii pe forum ca pe sticla de vin
                              bine ca nu arata si secundele forumu ca sigur avea sub 10 de la ce am scris eu la ce ai scris tu

                              Comment


                              • Eu am mainile legate)))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google