Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • paI CAM ASTIA SUNTEM CARE VENIM LA INTALNIRI))
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • CA DE FIECARE DATA VOTaM DEMOCRATIC

      - VREU CA INTLNIREA SAPTAMANALA SA FIE SAMBATA.
      1.
      2.
      3.


      -VREU CA INTALNIREA SAPTAMANALA SA FIE DUMINICA.
      1.disssel
      2.PoRo
      3.Ted`u
      4.uko
      5.dnf
      6.AAA
      7.CIA
      8.gaurainvena1
      9.Lada
      10.DRN astia care votati mai si veniti pe la intalniri ca la calculator sta toata lumea si sambata si duminica
      11.UAU
      Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
      Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
      Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

      Comment


      • atentionare..

        Buna colegi LC sar putea sa fim in pitesti la sfarsit de saptamina un preten de al meu vrea sa-si cumpere un Logan DCI de 85 cp daca ne puteti ajuta rog sa ma sunati pe nr.0724579592,sau lasatimi nr. de telefon cine vrea sa ne intalnim,la o cafea si o poveste..astept
        sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

        Comment


        • Vreau sa va multumesc baieti pentru aceasta vizita...a fost foarte placut sa va avem alaturi de noi..si va asteptam pe 10 decembrie sa fiti alaturi de noi la ieseala de la munte...si Tineti minte vorba asta...pana data viitoare..''TINETI BAH DE ARIPI...!!!''

          Comment


          • Nimeni nimic.....
            sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

            Comment


            • dodolorand doar benzinar 1.6...

              Comment


              • Salutare dragi colegi
                Tin sa va anunt oficial retragerea din LC Pitesti ,
                Am luat acesta decizie in urma acuzelor din partea membrilor ca am monopolizat forumul , ca ma port ca un dictator sau ca sunt un factor agitator si ca mereu incerc sa i mi impun punctul de vedere prin forta (verbala) si exact ca in bancul cu betivul "cand mai multe persoane itzi spune ca esti beat te duci si te culci" .
                Am considerat de bun simt sa sterg si topicurile facute de mine pentru a incerca mai multe activitati impreuna ca si grup dar dupa cum bine stiti si ele au creat o serie de tensiuni.
                Cu astea fiind zise va doresc drumuri bune si fara evenimente.
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • eu zic sa te mai gantesti .. Daca de la o cearta gata te retragi.. Nu ai 10 ani si nu vii de ieri la LCP . Eu zic sa gandesti la rece.
                  sigpic

                  INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                  Comment


                  • Disssel-i-mi pare rau sa aud asta........si vorba lui poro.nu esti de ieri de azi in LCPitesti.Si eu zic,ca ai facut multe lucruri bune pentru Comunitate.
                    Dar decizia-ti apartine 100%
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • Originally posted by DISSSEL View Post
                      Salutare dragi colegi
                      Tin sa va anunt oficial retragerea din LC Pitesti ,
                      Am luat acesta decizie in urma acuzelor din partea membrilor ca am monopolizat forumul , ca ma port ca un dictator sau ca sunt un factor agitator si ca mereu incerc sa i mi impun punctul de vedere prin forta (verbala) si exact ca in bancul cu betivul "cand mai multe persoane itzi spune ca esti beat te duci si te culci" .
                      Am considerat de bun simt sa sterg si topicurile facute de mine pentru a incerca mai multe activitati impreuna ca si grup dar dupa cum bine stiti si ele au creat o serie de tensiuni.
                      Cu astea fiind zise va doresc drumuri bune si fara evenimente.
                      Ai facut exact ca un copil de 5 ani, (iti iei jucariile si pleci acasa)

                      Eu zic sa te mai gandesti la decizia ta, sau sa astepti sa treaca betia(referitor la bancul de mai sus).
                      sigpic

                      Comment


                      • petre eu nu stiu despre ce este vorba.o sa studiez acula noi sa vad care e buba sau da un pm sau zii pe mes.sa stii insa ca asa cum tu nu m-ai lasat sa ma retrag cand am vrut cred ca am tot dreptu sa iti cer acelasi lucru.si topicurile nu are rost sa le stergi.sunt amintirile tele ,ale noastre.chiar sunt curios cine a facut o baba agitator si de unde dreaq forta?din sunci?
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • petricaaaa nu e bine ce faci .. mai gandeste-te de 2 ori pentru mine
                          nu are rost sa nu mai vii unde ai majoritatea prietenilor, toti suntem aproape la fel ca o familie (o familie numita loganclub) totdeauna au fost certuri in tot felul de grupuri, e imposibil sa nu fie .. dar tu ca o persoana mai matura nu ar trebui sa pui botul la cateva arogante .. daca incet incet pleaca cate 1 dintre noi, o sa se uite de numele nostru ..

                          Comment


                          • Petre eu zic ca ai luat o decizie gresita, loganclub ar trebuii sa fie pentru noi ca o familie. Si intr-o familie membrii ei se mai cearta dar se si impaca. Eu zic sa te gandesti mai bine, alegerea este a ta, dar iti pot spune ca eu cred ca decizia ta este gresita.

                            Comment


                            • baa petre ce ai tata ..bagati mintile in cap....ma dezamagesti..vorba lui cia ce esti copil,toata lumea se cearta si se impaca.hai la intalnire sa nu te prind ca nu vii...
                              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • baa tu te-ai tacanit ...ce naiba ma petre....
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google