Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt din curtea de arges, si nu stiu unde sa pun folie. In pitesti unde imi recomandati sa fie mai ieftina ?

    Comment


    • Te pot ajuta eu cu folia ..
      sigpic

      Comment


      • LOGAN CLUB a fost invitat de catre Centru Cultural Mioveni si Dacia sa participe la "ZIUA CONSTRUCTORULUI DE MASINI"
        Va asteptam pe 30 septembrie in Mioveni cu masinile rujate si parfumate pentru ca se vor primii premii pentru cea mai ....sau cea mai...sau cel mai...
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • Ce importatori de piese auto sunt prin Pitesti? Pana acum stiu de Alfarom Trans. Mai stiti alte astfel de magazine, sau altele care vand piese si accesorii ieftine?

          Comment


          • Salut ! Ce parere aveti despre aditivi in ulei pentru motoarele pe benzina?
            A folosit cineva ? Si ca rezultate a avut dupa?

            Comment


            • eu am folosit metabond gold, 100% multumit.

              Comment


              • Salut baieti,astazi am avut norocul sa mi se ridice masina in centru in pitesti.Pe langa taxa de 300 ron pentru recuperarea masinii stiu ca se mai plateste si amenda pentru parcare neregulamentara.Are cineva idee cat este acea amenda?
                Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                sigpic

                Comment


                • tot 300 de lei...eu cel putin atat am platit..am dat 600 amenda +ridicat
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • Wow ce de bani... De unde ti a ridicat o

                    ?
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • De ce te miri?! in banii astia, ii face(la masina)si revizia si curatare interior/exterior+ ceara.
                      sigpic

                      Comment


                      • din spate de la fortuna...am lasat-o 7 min (dupa ceas) si am fost pana la cosmote.Si cand m-am intors am vazut-o cum pleaca.
                        Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                        sigpic

                        Comment


                        • acolo suna locatarii din turn...
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • esti bine daca au stat 7 min...eu am lasat-o pe langa piata la ceair doar am trecut coltul si cred ca deja se apucase de masina..nu cred ca am stat 5 min...eu m-am mirat cum dracu s-au miscat asa repede...acu mai nou se ridica masinile din fata blocului meu(pentru cine stie)
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • Numarul de telefon a lu Nae lucamediagrup il are cineva ? urgent
                              sigpic

                              Comment


                              • salutare colegi.
                                cine ma poate ajuta cu 2 pasaje pentru aripile spate?
                                la ale mele e 1-0 pentru rugina
                                multumesc
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google