Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • peter eu sunt pe jos)))).....hai ca pasta nu am auzito sa te retragi din club.....doamne e tare faza ....pei tu iti dai seama ca o sa ma auzi doar la radio....si nu o sa ma vezi live))....pierzi o gramada....doamne asta e tare sa se retraga peter din club....poate vrei sa iti rup picioarele cand te prind...ai grija))

    Comment


    • Bai Fratilor....eu zic sa-l impacati pe Petre si sa faceti o lista foarte mare pentru 10 decembrie cand vom pleca la munte....aveti grija..!!

      Comment


      • Originally posted by DISSSEL View Post
        Salutare dragi colegi
        Tin sa va anunt oficial retragerea din LC Pitesti ,
        Am luat acesta decizie in urma acuzelor din partea membrilor ca am monopolizat forumul , ca ma port ca un dictator sau ca sunt un factor agitator si ca mereu incerc sa i mi impun punctul de vedere prin forta (verbala) si exact ca in bancul cu betivul "cand mai multe persoane itzi spune ca esti beat te duci si te culci" .
        Am considerat de bun simt sa sterg si topicurile facute de mine pentru a incerca mai multe activitati impreuna ca si grup dar dupa cum bine stiti si ele au creat o serie de tensiuni.
        Cu astea fiind zise va doresc drumuri bune si fara evenimente.
        ...nici eu nu te cred ...iti va trece dupa ce o sa constati ca iti lipseste...ti-ai dedicat prea mult timp pentru club ca sa te retragi printr-o fraza...oricare ar fi motivul...probabil tot ceva copilaresc,daia e si nevoie de un dictator (nu?) sa mai palmuiasca peste ceafa pe cei ce se mai dau pe tobogan la o varsta la care nu ar mai trebui.
        Pe scurt...probabil te-ai saturat,dar o sa iti fie dor...si cred ca e nevoie de cineva care sa se impuna,altfel ,fiecare de capul lui nu prea se mai leaga nimic.
        ...dar voi stiti mai bine,eu doar ce am citit ultimul post al lui Petre...si ar fi pacat.

        Numai bine.

        Comment


        • viorelu are mare dreptate, sti tu vorba aia:daca nu ai un batran sa-l cumperi, daca ai sa_l ......PRETUIESTI. Petrica eu zic sa te mai gandesti....

          Comment


          • Va multumesc tuturor pentru gandurile bune (in scris sau telefonic) O sa tin cont de parerile fiecaruia si in perioada ce urmeasa o sa ma gandesc asupra deciziei luate
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Eu zic sa vi astazi ora17:00 la stadion si sa te gandesti acolo, ca e' aer curat, liniste si ce mai vrei tu...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by DISSSEL View Post
                Va multumesc tuturor pentru gandurile bune (in scris sau telefonic) O sa tin cont de parerile fiecaruia si in perioada ce urmeasa o sa ma gandesc asupra deciziei luate
                Ce iti mai place sa fii periat...ups!
                Succes la decizie...si la cantarit!

                Comment


                • sa fii tu al dreaq de nu iti dau de jurat sa iti creasca paru ca al meu,sa fii gras ca lada ,sa ai privirea lu day si drn,mintea lu maitza dmd,sa faci copii cand oi avea anii babei aleilalte de a scris mai sus,sa ai nuantza lu ted si poro,si niciodata serviciu lu alex.si ai timp pana maine sa te razgandesti .daca nu lista continua.aaaaaaaaa si sa faci pipi cum fac uko si punto si sa iti gasesti perechea pe masura.
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • ai atins esentialu bitza
                    fara linkuri externe in semnatura

                    Comment


                    • Petre nu mai fii ca aia mici.e normal sa fie si discutzii.fii tu inteleptu satului.de azi nu voi mai intra decet sa citesc aici.voi scrie doar cand se va hotara si diesel sa scrie ceva.nu va scrie ,nu voi mai scrie nici eu.a avut timp de gandire.fara el nu are farmec nimic aici.nu mai e balanta echilibrata.asteptam o decizie de la greutatea lcp.
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • cam are dreptate bitza
                        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                        Comment


                        • bitza cand ne vom vedea...o sa te incing de o sa iti creasca parul))

                          Comment


                          • dratii mei am primit o invitatie de la bucuresti....pe data de 09-12-2011 organizam petrecerea de sfarsit de an Logan Club Bucuresti , cu aceasta ocazie , va invitam sa luati parte alaturi de noi la aceasta petrecere.
                            cei care vor sa mearga sa ma anunte....locatia va fi intr-un restaurant pe undeva pe langa regie...
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • Hai baietii sa bem un ceai impreuna , la o petrecere ce va tine cat nu puteti duce )
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • eu doritor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google