Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de un viper nu prea am bani.. la discovery m-am orientat si eu ca e ieftina...330, dar am citit undeva ca ar fi probleme cu softul la ea. insa nu stiu ce sa fac, ca as vrea montaj fara sa afectez garantia masinii, adica undeva agreat ca sa imi treaca in foaia de garantie sau stiu si eu? cum naiba o fii mai bine?
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • da.,am proiectoarele originale flavio
      Nimic in viata nu e intamplator... ''

      Comment


      • mau-le da-mi voie...nu esti sanatos cu chelia...curajoasa infatisare la masina...foarte faina...vezi ca se organizeaza 4 tuning day poate faci ceva impresie pe acolo...pe bune

        Comment


        • @garib, daca nu ma insel alarmele MAAT sunt agreate de Dacia, de RAR bla bla bla. Citisem pe undeva, nu mai retin unde.
          sigpic

          Comment


          • maule parca ai un drac in masca))) da arata bine...
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • ma astia care n-ati prezentat masinile la my ride ce mai asteptati....adica mau ,petre,costyn,day
              low....&.....slow

              Comment


              • eu nu am ce sa le prezint. cand o sa devina masina de prezentat (niciodata adica) atunci poate. pana atunci nici o shansa. masini stock se vad pe strazi cate vrei

                Comment


                • daca trebuie.....
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • pai cum ma cata..a mea nu era stock cand am postat prima oara...a lu vio la fel...nu e club de tunning aici..bita e exceptia de la regula..
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • pana la urma mi-am facut-o singur .... cu spray-ul... ))
                      Nimic in viata nu e intamplator... ''

                      Comment


                      • eu am ceva cu kittul asta...acum sa vedem cand vine si bara spate la mauu
                        TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                        Comment


                        • in avatar pare misto maule...


                          ce ziceti ne vedem sambata la campulung?
                          Last edited by garib1973; 7 April 2009, 00:04. Reason: Automerged Doublepost
                          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                          Comment


                          • bara spate tre sa mai astepte ca daca e vreau sa-i pun chitu complet si tre sa schimb si evacuarea + jenti + praguri si e cam costisitor momentan
                            Nimic in viata nu e intamplator... ''

                            Comment


                            • Originally posted by garib1973 View Post
                              in avatar pare misto maule...


                              ce ziceti ne vedem sambata la campulung?
                              pentru folii i a luat talonu lu' day u
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • ...mah odata nu vin si eu la intalnire si gata incepeti sa dati de belele?...eu v-am lasat singuri credeam ca gata v-ati facut mari...da' de unde...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google