Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Gata remaparea...si chiar se simte diferenta,zgomot mai placut si zic eu mai vioaie in accelerare(dupa o tura de proba pe drumul spre Zoo)plus diferente majore in turatie/forta in treapta 2-3 la vitezele obisnuite
    Bitza chiar si pentru oameni calmi cateodata e de dorit putina forta...ca altfel te apuca dracii
    aditaif am ramas dator...ne descurcam noi

    Comment


    • #92
      mauuu....stai frate linistit cu jantele sudate la nea jan...ca nu stii cum crapa sudura.rar oameni care sa scoata janta perfect din sudura.mai bine strange dinerro si ia.ti jante de aliaj, parerea mea.dupa jante sudate se uita prima oara politia.
      am vazut un model destul de frumos in metro...si nu era scump setul...
      TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

      Comment


      • #93
        mersi pentru sfat flavio.....
        Nimic in viata nu e intamplator... ''

        Comment


        • #94
          au spus ieri la radio ca in targul saptamanal se organizeaza curse legale (in fiecare sanbata si deocamdata este doar in proiect)
          sigpic

          Comment


          • #95
            ce tare ar fi...
            Nimic in viata nu e intamplator... ''

            Comment


            • #96
              Acum pe criza nu mai e targul plin de masini si poate au facut o pista de 400m.Trebe sa ne preparam masinile

              Comment


              • #97
                am discutat azi la intalnire pe tema asta...ar fi bine sa se puna in practica,sper sa se amenajeze ceva frumos.sambata ati vazut ce dezastru ramane de la animale.greu de crezut ca vom avea acea pista curand.e o idee super...sa vedem cand se implineste...
                TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                Comment


                • #98
                  din cate am inteles o sa fie ceva gen circuit.ideea e buna.sa vedem practica.
                  vio ma bucur ca violeta e mai naravasa acu.
                  aaaaaaaa .era sa uit.a inviat flavio pe forum.a fost cam tacut o perioada
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • #99
                    bita, asa e cu facultatea... .vad ca toti aveti cate un nume pt masina..o sa ma gandesc si eu la un nume pentru pitesteanca mea..
                    TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                    Comment


                    • Bita,naravasa si pungasa cica ar mai vrea ea ceva...poate ii promit de 1 aprile...da' nu cred ca tine...oricum pana in iunie ii mai schimb eu moaca cu ceva

                      Comment


                      • stai linistit flavio,ca nici la a mea nu i-am facut botez.... astept sa termin ratele si apoi o duc la biserica ,o scald... alea alea... cum spune traditia...
                        Nimic in viata nu e intamplator... ''

                        Comment


                        • ..si prietena ta stie?
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • pana acum avem:zana ,roza,zambila,violeta.
                            ma vio nu ma speria cu modificarile.
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • stie, stie si ea....:p
                              Nimic in viata nu e intamplator... ''

                              Comment


                              • o sa ii arat si la a mea prietena ce ai scris mai sus sa nu mai spuna ca sunt singuru' ciudat din SE Europei ))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google