Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dupa intalnirea de azi parca s-a mai ameliorat...lenea

    Comment


    • #32
      Salutari, am ajuns azi din Bucuresti in Pitesti si abea am putut instala porcaria asta de vodafone 3g (don't buy it whatever you do).

      In orice caz, cam multa politie prin Pitesti, ceea ce este un lucru bun, dar oraselu fiind mic se vede cam cine cunoaste lume prin politie . Era unu cu o masina scumpa a trecut pe langa politie cu mai bine de 100kmh si aia s-au facut ca se uita la nori . Bine ca m-au oprit pe mine pentru control )
      Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
      Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

      Comment


      • #33
        ...pai de...ia sa vedem...Logan de Bucuresti cu portbagaju' mare...daca aveai ceva acolo de la Ciorogarla?...
        Cam pe la ce ora ai trecut?...poate aveai timp sa tragi si o vizita pe la intalnire...

        Comment


        • #34
          andrei,unde te.au oprit?
          TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

          Comment


          • #35
            La iesirea din Pitesti, pe la iris mall acolo unde au ei un filtru. A fost doar un control dar nu s-au uitat la nimic prin masina, ca io d-aia credeam ca m-au oprit. Poate se plictiseau...

            Radarele fixe cam stiu pe unde sunt, dar noaptea abia se vad . Oricum io sunt frecvent prin pitesti mai nou, de fapt si acuma sunt

            Edit: am trecut si pe la mioveni, deci am vazut si unde s-a fabricat bonderasul meu . Am vazut ca lucreaza aia la strazi prin mioveni, pacat ca soseaua pana la mioveni cam lasa de dorit .

            viorelu: pana in ora 16:00 am trecut pe acolo

            ah si am vazut ca se muta la rond in timpul noptii dar stau de vorba intre ei in loc sa gaseasca armele alea... asa la cate drumuri am facut bucuresti pitesti , transportam arsenal intreg, nu m-au oprit decat o data si v-am zis... actele la control, s-a uitat daca am rovinieta si daca am asigurare la zi si mi-a dat drumu.

            O gluma gen sa pun pe portbagaj abtibild cu "armele de la ciorogarla sunt in acest portbagaj" ar atrage putin atentia ? ) Parca vad ca ajung in arest...
            Last edited by andrei.avasi; 10 February 2009, 02:15.
            Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
            Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

            Comment


            • #36
              poate vi sambata sa ne cunoastem...
              TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

              Comment


              • #37
                andrei.avasi...acu' e la moda abtibild cu "am luat permisu'in Arges.fereste-te!"
                flavio...pai omu' e din Bucuresti!?
                Last edited by viorelu; 10 February 2009, 07:30.

                Comment


                • #38
                  ma refeream ca daca face mereu bucuresti-pitesti..poata sa treaca si pe la club daca poate..
                  TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                  Comment


                  • #39
                    Membrii romani ai forumului dedicat Kia vor organiza la Brasov o intalnire care are ca scop intrarea in Cartea Recordurilor.
                    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                    Comment


                    • #40
                      garib...putem sa facem si noi cu loganelul...la cate logane sunt facem cu 1000.numai bine
                      TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                      Comment


                      • #41
                        ideea la postul meu era ca baietii aia se strang pe 20-22 la Bv exact cand se stabilise prima intalnire a baietilor loganisti brasoveni + zonele, si ma gandeam ca de aceea s-a amanat pe 1 martie...
                        AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                        Comment


                        • #42
                          Da e o chestie...insa nu sunt atat de sigur ca s-a amanat din cauza asta...
                          insa poti pune linkul asta si acolo la intalnirea de la Brasov in topic si sigur vom afla...daca ar fi asa tot respectul pentru baietii din Brasov,inseamna ca s-au informat bine si sa ne asteptam la o pregatire temeinica a intalniriii

                          Comment


                          • #43
                            ma da multe chii au astia:-p
                            ma vio da tu numai la ore d-astea ciudate scrii.cred ca ai luat lectii de la fane.abia astept sa ajungem la brasov.simt ca o sa fie super.mai ales organizarea
                            Last edited by viorelu; 12 February 2009, 18:44.
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • #44
                              mai sunt 2 saptamani...sper sa prindem vreme frumoasa.
                              vio,o sa trecem pe lista cate persoane vor fi in fiecare masina?ca am vazut ca unii s.au trecut asa..
                              TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                              Comment


                              • #45
                                Si eu m-am trecut asa...daca stiti de pe acum puteti modifica lista acolo...dar cu grija sa copiati pe toti ca e lista mare...sa nu omiteti pe cineva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google