Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Baieti daca se poate sa ne discutam divergentele pe mess...asta deoarece oamenii care s-au stroflocit pe forum nici macar nu merita atentia noastra si nu are rost sa umplem aici pagini cu vorbe spuse la nervi...adica sa le dam satisfactie

    Deci altceva ce mai ziceti ca mai faceti?...
    Last edited by viorelu; 4 March 2009, 18:03.

    Comment


    • #77
      eu am terminat de pus stickerele cu logan cup alea definitive...maine ma duc pentru parasolar
      low....&.....slow

      Comment


      • #78
        Saraca masina...mai lasa mah sa se mai obisnuiasca cu noua imagine...o tii numai in schimbari...eu nu stiu cum te mai suporta

        Comment


        • #79
          ma sincer nici eu nu stiu cum ma mai suporta...
          low....&.....slow

          Comment


          • #80
            ..unii au fost victime colaterale....in cearta de aseara

            Originally posted by alexutzu View Post
            eu am terminat de pus stickerele cu logan cup alea definitive...maine ma duc pentru parasolar
            Domnu' baietii care ti-au facut stickerele fac si la comanda ce le trece la nebuni prin cap ;adica daca am un model pe hartie pote sa il transforme in stickere?
            Last edited by DISSSEL; 4 March 2009, 22:11. Reason: Automerged Doublepost
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #81
              alex...parasolar la cine iti pui?la baiatu ala de zicea bita?
              multumesc cezar pentru informatie.
              vand paravanturile de pe golan...3 sunt intacte,unu e crapat vertical.daca aveti nevoie sa.mi spuneti sau daca auziti pe cineva ca vrea.partea stanga fata e crapat.multumesc
              Last edited by flavio; 4 March 2009, 22:37.
              TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

              Comment


              • #82
                disssel tu sa ai pe hartie ideea.restu face baiatul respestiv.ma vio,alex e un fel de botezatu.schimba mereu luckul la roza si mereu in bine.
                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                Comment


                • #83
                  Eu vreau o remapare maine....nu la creier...inca

                  L.E....adica maine fac remapare
                  Last edited by viorelu; 5 March 2009, 21:04.

                  Comment


                  • #84
                    la masina ?
                    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                    Comment


                    • #85
                      La masina...sper

                      Comment


                      • #86
                        ma vio..ma uimesti.parca vad ca-l pui pe alex sa-ti caute jante si spoilare pentru "violeta"
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • #87
                          stie cineva unde pot sa-mi intorc jentile...??
                          Nimic in viata nu e intamplator... ''

                          Comment


                          • #88
                            pe masina maule.hahaha.te costa din cate stiu cam mult.si iti tre 2 randuri de jante.si tre sa le faca drept cine la face.mai bine cauti jante.dai tablele 50ron bucata max si pui dif.
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • #89
                              eu auzisem la un taximetrist ca le-a intors si l-a costat 150 ron.... dar nu mai stiu cum sa dau de el...
                              Nimic in viata nu e intamplator... ''

                              Comment


                              • #90
                                dute si tu din statie in statie pana il gasesti )

                                .... maine vin cu moldoveanca poate prin vreunu ca se da la ea.....
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google