Sa Ne Cunoastem...(doar pentru Pitesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    mihai B 90 GBE
    Attached Files

    Comment


    • #32
      Bine ati venit in club,sa va simtiti bine si sa reveniti mereu la intalniri

      Comment


      • #33
        Marian - b-79-btf

        Comment


        • #34
          Bine ai venit...si o poza poate...

          Comment


          • #35
            Andreea AG 82 ZPP.Poza nu am
            My BMW is fantastic

            Comment


            • #36
              bun venit! se rezolva si cu poza :P

              Comment


              • #37
                Multumesc,da sper sa se rezolve si cu poza
                My BMW is fantastic

                Comment


                • #38
                  bine ai venit punto te asteptam si pe la intalniri normale da si pe la fulgere
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • #39
                    punto esti norocos.nu te-a felicitat flavio primu.el e ca famfara,da onoru
                    Last edited by alexutzu; 28 March 2009, 01:31.
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • #40
                      ...Punto e norocoasa
                      Bine ai venit/postat in sectiunea LCPitesti...ca pe forum esti mai demulticel

                      Comment


                      • #41
                        hai gata cu periatul. aparu o fata p forum si voi repede gramada...
                        vio cum stai tu mereu cu ochii p toata lumea da cand e, ce face, etc etc etc... ti-ar sta f bine ca soacra )

                        Comment


                        • #42
                          Da sunt mai demult dar nu am postat nimic pentru ca sunt fata si poate sunt privita dintr un alt unghi.Va multumesc pentru urarile de bun venit
                          My BMW is fantastic

                          Comment


                          • #43
                            Stim ca esti mai demult...de altfel o invitam si pe anca_pit(vad s-a alaturat azi grupului LoganClub Pitesti pe forum) sa posteze pe aici...nici vorba sa privim din alt unghi...eu cred ca privim,pe oricine ni se alatura,in primul rand prin calitatea de membru al comunitatii loganclub...
                            ...un singur lucru te rugam sa nu citesti rubrica"loganisti asupriti de consoarte" de pe forum...sau daca citesti sa nu ne critici...sau daca ne critici fa acest lucru la rubrica aia"Intre fete..." unde nu avem noi voie...eh glumeam... nu m-am putut abtine
                            Inca odata "welcome"si te asteptam la comentarii,intrebari,comunicare... si in sectiunea LoganClub Pitesti fara sfiala...si la intalniri desigur

                            Comment


                            • #44
                              scuze`punto.nu stiam ca esti fata.
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • #45
                                bine ai venit andreea si te reasteptam pe la intalniri...
                                Nimic in viata nu e intamplator... ''

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google