Sa Ne Cunoastem...(doar pentru Pitesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ...pe aici nu mai zic,ba zic:TOT LINISTE!

    Comment


    • #77
      Ca de mormant!

      Comment


      • #78
        Haaa...poze masina ,prezentare,bla bla bla...baga repede

        Comment


        • #79
          Salut baieti.
          Sunt Ionutz - AG 23 HEC
          Toata lumea imi zice hack (hec) .
          Sunt incepator, am carnetul de o saptamana, dar nu cred ca asta va fi o problema.

          Comment


          • #80
            la cati pietoni sunt in club sigur nu o sa fie probleme )
            bine ai venit te asteptam sambata la intalnire ..urmareste forumul
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #81
              Originally posted by DISSSEL View Post
              la cati pietoni sunt in club sigur nu o sa fie probleme )
              bine ai venit te asteptam sambata la intalnire ..urmareste forumul
              da, cred ca o sa vin desi acum sunt in cautare de chestii, trestii ptr masina.. adept al tuningului (din pacate la varsta mea, fara job, cam greu cu banii ptr ceva serios)

              Comment


              • #82
                @DISSSEL...care pietoni domn'e?

                @hack23 te asteptam cat mai curand...sa nu ne amagesti cu vorbe
                Ca test de admitere in club trebuie doar sa te pricepi putin la flick-flack-uri si ceva spagat ...jocking!...e suficient doar sa iti faci ceva timp pentru alaturarea pe teren(la intalniri) nu doar online,restul tu decizi...

                Comment


                • #83
                  Salutare baieti!

                  Comment


                  • #84
                    salut stoe....
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by viorelu View Post
                      @[B]
                      @hack23 te asteptam cat mai curand...sa nu ne amagesti cu vorbe
                      Ca test de admitere in club trebuie doar sa te pricepi putin la flick-flack-uri si ceva spagat ...jocking!...e suficient doar sa iti faci ceva timp pentru alaturarea pe teren(la intalniri) nu doar online,restul tu decizi...
                      Scuze, weekendul asta nu am avut timp, dar sambata sau la urmatoarea intalnire o sa incerc sa vin

                      Comment


                      • #86
                        stoe acelasi lucru si pentru tine Sambata la 17, Miercurea la 20 (ambele la stadion) te asteptam
                        fara linkuri externe in semnatura

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by DRN View Post
                          stoe acelasi lucru si pentru tine Sambata la 17, Miercurea la 20 (ambele la stadion) te asteptam
                          Neata colegi!
                          O sa incerc sa vin...cu toate ca mereu va vad la stadion cand trec pe acolo, dar nu am indraznit sa opresc. Stii cum e, voi va cunoasteti deja pana cand eu...

                          Comment


                          • #88
                            ...pai crezi ca ne-am cunoscut toti odata?Fiecare a avut momentul lui de prima zi... .Fara frica...ca nu muscam,din cate stiu...

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Stoe View Post
                              Neata colegi!
                              O sa incerc sa vin...cu toate ca mereu va vad la stadion cand trec pe acolo, dar nu am indraznit sa opresc. Stii cum e, voi va cunoasteti deja pana cand eu...
                              daca nu ma insel tu esti cel cu MCV cu VIO...si cel il stiu pe CIA... ce v-am vazut pe la Delta Plus, daca nu ma insel, dar daca tu esti VIO cu tine nu ma insel;);))

                              Comment


                              • #90
                                ...te-ai inselat nu sunt VYO acela ,alt vio....
                                Sunt vio asta http://www.loganclub.ro/forum/showpo...06&postcount=3

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google