Sa Ne Cunoastem...(doar pentru Pitesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    scuze...acum te cunosc si pe tine.

    Comment


    • #92
      Originally posted by viorelu View Post
      ...pai crezi ca ne-am cunoscut toti odata?Fiecare a avut momentul lui de prima zi... .Fara frica...ca nu muscam,din cate stiu...
      minte el musca si e si veninos))
      ..si acum ca ne-ai amestecat si ne ai confundat e obigatoriu sa treci sa te elucidezi ))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • #93
        sunt vreo 3 vio..
        fara linkuri externe in semnatura

        Comment


        • #94
          Originally posted by Stoe View Post
          Neata colegi!
          O sa incerc sa vin...cu toate ca mereu va vad la stadion cand trec pe acolo, dar nu am indraznit sa opresc. Stii cum e, voi va cunoasteti deja pana cand eu...
          Don't worry, you're not alone
          Si eu sunt la inceput

          Comment


          • #95
            da, trebuie sa vin sa ne cunoastem...

            Comment


            • #96
              Eu sunt VYO cu MCV, prietenii imi spun si JIJI, asa ca te asteptam sa vii. Daca nu indraznesti sa vii singur imi dai un tel si vin sa te iau (nr meu de tel il gasesti la cel putin 5 persoane de la Delta Plus) ). Te asteptam sa vii, eu am indraznit si am intrat in aceasta familie, am regretat doar faptul ca mi-a trebuit mai mult de o juma de an sa am curajul sa vorbesc pentru prima data cu membrii logan club Pitesti, si am pierdut si cateva intalniri nationale la care as fi vrut sa nu le ratez.

              Comment


              • #97
                si eu lucrez tot la Delta Plus...:p sunt cel mai tanar din toata firma...

                Comment


                • #98
                  stoe si hack23 va asteptam sa marim echipa
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Stoe View Post
                    si eu lucrez tot la Delta Plus...:p sunt cel mai tanar din toata firma...
                    inseamna ca ne cunoastem cu siguranta (chiar astazi am fost in service la Delta Plus).
                    sigpic

                    Comment


                    • pai acum puneti si poze cu masinile(asa cum spune traditia) sa stim pe cine claxonam in trafic
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Originally posted by ionut CIA View Post
                        inseamna ca ne cunoastem cu siguranta (chiar astazi am fost in service la Delta Plus).
                        eu sunt la vanzari, dar cand pot si nu e boss-ul pe aici sau e la el in birou ocupat, fug pe la service:P;))

                        Originally posted by DRN View Post
                        stoe si hack23 va asteptam sa marim echipa
                        o sa iau legatura cu el si o sa venim amandoi. I-am lasat id-ul iar acum astept sa ma adauge in lista...:-w
                        Last edited by Stoe; 3 March 2010, 10:24. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Salutare LCP!
                          Ne cunoastem...la intalniri

                          Comment


                          • poza cu masina nu pui?
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Salut AB4
                              Bine-ai venit printre noi Loganisti din Arges
                              Numai bine.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • Salut baieti,
                                intru si eu in acest club, dar o sa vin la intalniri peste 3 sap ca o sa plec in cursa si oricum am masina in service
                                Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femeiā€¦.ci in a ramane fidel unei singure femei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google