Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Senzori parcare ca in imagine, 270 lei, montaj inclus ; serigrafia ti-o schimb gratis.
    Attached Files
    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

    Comment


    • @fratello.

      @Fratello - am si eu o intrebare.... ma poti ajuta si pe mine sa imi montez 2 boxe ovale pe spate? Si daca da... cam in cat timp se rezolva si cat ma costa binenteles .

      Boxele sunt: PIONEER TS-A6995 , Size 6" x 9"
      Drive safe....

      Comment


      • Cine stie de unde pot sa cumpar si io o prelungire neagra pt. bara fata cum este pe sandero?
        sigpicKiss FM cu personalitate.

        Comment


        • @Laurch : sorry, but ...NO !
          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

          Comment


          • Ok am inteels.. nici o problema doar am intrebat... oricum o sa te mai contactez in curand pentru ceva modificari din lista ta de mai sus

            Salutare
            Drive safe....

            Comment


            • @laurch boxe de genul ala am montat la sinvex ,pretul montajului cu decupaj parca a fost 300 sau 350 de mii ,durata de excutie undeva la 30 de min cu programare facuta cu o zi innainte

              Comment


              • Multumesc Dreamer pentru informatie . O sa ma interesez.
                Drive safe....

                Comment


                • Originally posted by laurch View Post
                  Salutare la toata lumea,

                  Ma intereseaza si pe mine sa schimb "consola" schimbatorului de viteze de la un logan ph1 cu cel de logan ph 2, de care am inteles ca are si spatiu de depozitare... Ma poate ajuta careva cu informatie in ceea ce priveste pretul si locul unde se gaseste.

                  Multumesc pt raspunsuri.

                  Km fara probleme la toti ;)
                  man incearca la dezmembrari la blejoi,mai mult ca sigur au si tot e in drumul tau

                  Comment


                  • Pe unde sa caut si eu nijte jante din aliaj prin ploiesti .. adik unde le gasesc mai ieftine ? .. veniti si voi cu idei .. plz

                    Comment


                    • De unde pot sa imi iau si eu pleoape in culoarea caroseriei .. in cazul meu rosu passion ? .. si daca ati vazut prin ploiesti husa pt capota ?

                      Comment


                      • s'a mai vorbit despre pleoape,cam greu sa le gasesti deja vopsite,in general ele sunt negru lucios(cel putin asa am vazut pe aici pe la noi),iar husa aia pentru capota la ce foloseste ca am vazut pe cateva masini,sa nu mai sara pietricele de la rotile masinilor din fata?

                        Comment


                        • Eu vreau ploape pentru a mea si n-am gasit nicaieri .

                          Comment


                          • pleoape pentru facelift mi se pare ca nu au ajuns si in ploiesti,citisem undeva ca ar fi pe la cateva magazine din bucuresti dar nu stiu sigur,oricum daca gasesti inaintea mea sa-mi spui si mie ca si eu vreau

                            Comment


                            • Salut fratilor...am si eu niste pasarici pe creier.Veau sa imi montez pe spate niste boxe mai mari.Mentionez ca pe sapate am boxe de 13 cm diametru(dupa ce m-am convins ca sunt de 13) am cautat ceva mai de doamne ajuta si am gasit dar tot nu sunt suficiente pe spate. Am gasit niste boxe BOSCHMANN care sunt bune, dar as vrea sa le pun pe fata, iar pe spate sa montez un set de boxe tot BOSCHMANN pe care le am de la o alta masina.Bubita este ca sunt ovale si sunt 150x230mm; si am si centuri in 3 puncte in spate.

                              Daca merg montate(daca cineva a montat boxe asa de mari pe spate)??, unde le-a montat(service, firma care monteaza, in ploiesti sau in apropierea ploiestului, cat a costat)?

                              Si a doua pasarica care sta pe creier, vreau sa imi pun folie si pe spate si pe fata omologata. Am inteles ca exista si folie omologata pentru fata(parbriz+geamuri stanga,drapta fata). daca ma insel va rog sa imi spuneti.

                              si acum ma intereseaza daca merge: unde, cat costa, este vreo firma care pune si spate si fata omologat???Ce am inteles eu ca ar fi o firma in malu rosu care ar pune omologata fata+spate.si-a pus cineva?? sper sa nu va plictisesc cu nuvela mea...bafta

                              Comment


                              • se poate sa fie omologata si fata dar chiar azi am fost in malu rosu la un service care monteaza folie ,dupa ce au terminat cu mine a venit un facelift alb caruia i'au pus folie si pe laterale din fata dar era aproape insezizabil,l'am intrebat pe tipu de acolo daca se poate o nuanta mai inchisa si mi'a spus ca ei numai raspund daca te opreste politia,de putut iti pune ce nuanta vrei tu dar nu ti'o omologheaza.si profit de ocazia asta SA II MULTUMESC LU PYGMALION!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google