Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As vrea eu doua!

    Comment


    • Si eu ma bag la 2 bucati

      Comment


      • Maine le aveti !
        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

        Comment


        • Ai pm ,Fratello!

          Montat azi 2 buc butoane impuls de la Fratello.Arătau foarte bine modulele,funcționeaza pâna acum,impecabil.Va țin la curent cu desfașurarea ulterioara.
          Last edited by wertys_poi; 23 November 2009, 18:20. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Daca vrea cineva,s-ar putea sa am vineri un difuzor bara spate disponibil.

            Comment


            • vrea cineva un subwoofer crunch(poza mai jos)?putere 1000w,reali 700.detalii prv me.
              Attached Files
              sigpicLogan-Club-Ploiesti

              Comment


              • pe be-loud zice ca are 700max si 350 rms ...

                Comment


                • Mi-au sosit cele doua difuzoare,l-am montat pe al meu,unul este disponibil,il dau cu cat l-am luat,90 ron,pentru cei din Ploiesti.Mie imi place cum arata!

                  Comment


                  • rectificare..subwooferul are 750 cu 400 reali dar...sa ai tabla pt el;)(imi cer scuze...n-am stiut nici eu de la inceput)..cine vrea detalii de pret...prv me..sau pe ido zi buna.
                    sigpicLogan-Club-Ploiesti

                    Comment


                    • daca este ca cel original si nu trebuie vopsit il vreau eu(difuzorul de bara ) 0723182381,merci

                      Comment


                      • se gasesc pe undeva fete de usi ph2?
                        stie cineva un pret?
                        multumesc!
                        vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                        vand lampa adaptabila la torpedo

                        Comment


                        • Fratello, vreau si eu 2 butoane

                          Comment


                          • Salutare tuturor ploiestenilor loganisti si nu numai.

                            Vreau sa va zic ceva. Cunosc un tip ce face antifonari profesionale. Adica: Eu am fost si mi-a dat cu ceara anticoroziva (este spaciala pt asa ceva)multa prin lonjeroane, praguri, usi (inclusiv cele din spate - batante). Super lucrare. Antifonarea mai consta in vopsirea cu ceara si intaritor pe taoata partea inferioara a masinii, baga ceara in capota, usi stalpi praguri lonjeroane. Daca faci aceasta lucrare nu are cum sa se mai atinga rugina de masina ta. Va spun eu, e super lucrarea si merita toti banii. 200...250 lei, cu tot cu materiale.
                            __________________

                            Comment


                            • Originally posted by mikinen2005 View Post
                              daca este ca cel original si nu trebuie vopsit il vreau eu(difuzorul de bara ) 0723182381,merci
                              Nu trebuie vopsit! Daca il vrei e al tau.Te sun eu.

                              Comment


                              • Salutare tuturor.

                                Am un prieten care are urmatoarele piese spre vanzare.
                                Eu spun ca sunt super la pret.

                                Pentru lonan pe benzina: rampa injectoare cu tot cu cele 4 injectoare plus corpul clapeta = (atentie) toate la 250 lei;
                                Tot pentru logan benzina un electromotor cu 150 lei.



                                Acum pentru un logan 1.5 dci euro 3 (piese luate de pe un clio), pompa de injectie inalta = 1000lei



                                Si mai are niste piese pentru opel (fara preturi): alternator, electromotor, 4 injectoare si corp clapeta.


                                Pentru mai multe informatii luati legatura cu tipul la nr.: 0722737000

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google