Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La ce firma ? .. vreau si eu sa-mi pun folie si la cati bani

    Comment


    • la ce service ai fost si cati bani ??

      Comment


      • Incercati si aici : http://www.larsauto.ro/folie_omologata.html
        Cand am pus eu, era 300 lei doar spatele (luneta+laterale) si 400 lei complet.
        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

        Comment


        • vas auto glass,unde a pus si mihaitsa ,350 de lei luneta+laterale spate,pentru programari cautati numarul lui pygmalion...;)

          Comment


          • un raspuns pt Fratello. nu ii laud pe cei de la autovas dar ei nu iti taie din folie 5mm la geamuri asa cum fac cei din brebu. fara suparare si sunt mai pierzi o zi si pe akolo asa astia sunt din ploiesti

            Comment


            • Dar nici nu-ti zgirie fetele de usi cei de la Brebu...Oricum, e bine ca avem de unde alege ...Am vazut la cineva geamurile ionizate la Pitesti, aveau deja mai mult de 2 ani si aratau impecabil...
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • Am si eu pe cineva care pune folie,am eu pusa , autorizata pe spate,pe fata am ales neautorizata dar tot nu am avut probleme. Daca vreti e in jur de 2,5 milioane si dreamer are nr meu. Cu respect.
                1 point 6 litre 8 vsigpic

                Comment


                • cine si-a pus boxe ovale pe spate?...se pot pune?....vreau sa pun niste boxe de dimensiuni 150x230mm. Am pe spate boxele stoc de 13cm diametru; am centuri in spate in 3 puncte.
                  Este vreo firma prin ploiesti care monteaza??

                  Comment


                  • Mi-am cumparat aparatoare de capota si pleoape .. de fapt pe alea le aveam de mai mult timp dar acum le-a vopsit .. o sa revin cu poze ..

                    Comment


                    • Originally posted by dreamster View Post
                      Am si eu pe cineva care pune folie,am eu pusa , autorizata pe spate,pe fata am ales neautorizata dar tot nu am avut probleme. Daca vreti e in jur de 2,5 milioane si dreamer are nr meu. Cu respect.
                      2,5 milioane doar gemurile spate si luneta?sau toate?
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • Toate dar pe fata eu am neautorizata. Cu folie autorizata pe fata nu am idee cat e,folia este de la Alfaromtrans,nu am avut probleme pana acum.
                        1 point 6 litre 8 vsigpic

                        Comment


                        • Mi se pare ca 250 e manopera .. plus folie care o cumperi tu .. parca asa zicea odata dreamster .. sorry daca gresesc ..

                          Pe fata nu se autorizeaza nimik !!
                          Last edited by MihaitzaMCV; 2 October 2009, 19:15. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Pe fata se autorizeaza doar cu 25% 'negreala' ca sa zic asa... si nu,210 a fost la mine cu tot,folie montaj tot,acum am zis 250 ca a trecut ceva timp.
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • 25% inseamna a doua categorie din cea mai intunecata .. prima e de 5% a doua de 25% .. a treia de 50 % iar a patra de 75% .. eu cred ca tu te refereai la 75% .. dar chiar si cu aia nu o sa primesti de la nimeni autorizatie .. pt ca pe fata nu se da autorizatie !! .. io am 50% pe fata .. si ca altii merg pe blat ..

                              Comment


                              • Dreamster folia pe spate e autorizata rar sau nu, daca e spunemi unde pot sa te contactez si io ca la 250 ma bag.
                                sigpicKiss FM cu personalitate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google