Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se fac dar pe ascuns fara sa stie prea multa lume ..... Ia zi zuv cum a fost azi ?
    fara linkuri externe

    Comment


    • Cei care doresc tricouri Vreau sa va anunt ca am primit colorate mai multe bucati respectiv stocul si comenzi il gasiti http://www.loganclub.ro/forum/tricou...tricouri+logan

      Pentru comenzi Stickere/Tricouri de asemeanea va rog sa imi trimiteti PM pentru ca nu apuc sa citesc. La fiecare intalniri locale.
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • Voi chiar sunteti culmea..Cand zic ca in ziua x e intalnire nu vin decat 2. Daca am sarit un weekend fara sa zic ca e intalnire sariti ca de ce nu ne intalnim.
        @devil: la cate intalniri ai venit tu pana acum de vorbesti?

        @zycu: o intalnire o stabilim cu cel putin 3 zile inainte. Daca unii si-au planificat altele de facut. Tu zici 'hai azi sa ne intalnim'. Pai eu in weekend nici n-am fost in Ploiesti, de unde era sa stiu ca tu ai chef de intalniri. Cand stabilim o intalnire nu veniti.
        Last edited by bogdan1709; 14 July 2008, 08:58.

        Comment


        • O mare intrebare am la voi sunt din db si as vrea sa particip si eu la o intalnire daca ma puteti informa si pe me in acest sens ....Si ar fi mai usor pt mine daca s-ar intampla pri parcare pe la carefoure..Ms anticipat

          Comment


          • Bogdan .. Eu am fost organizator ;) si daca vreau mai pot fii ..... La intalnirile tale nu am fost la niciuna...
            LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

            Comment


            • Pai si ce intalniri faceai tu? Eu am mai multa vechime pe forumul asta si nu-mi amintesc de vreo intalnire organizata de tine la care sa fi participat mai mult de 2 insi. In vremea aia nu puteam veni la intalniri din motive personale. Apoi ai disparut de pe forum si m-am bagat eu si chiar am adus lume pe logan-club.

              @adi- urmatoarea acolo o s-o facem, dar sa vine si baietii din concediu ca asa o sa vin eu, laoreate (sigur) si posibil zicu
              Last edited by bogdan1709; 15 July 2008, 13:35.

              Comment


              • Baieti ... Azi or sa fie cateva masini in parcare la carrefour coltul din dreapta la ora 19:30 ! Cine mai vede e invitat ;)
                LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

                Comment


                • Acum am vazut si eu topicul,din pacate cam tarziu,sper ca atunci cand mai faceti intalniri sa fiu si eu prezent,sa ne adunam mai multi asa
                  Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                  Comment


                  • Aseara am fost la carrefour pt cumparaturi. Sosit la 19.20, plecat la 20.00. In parcare nici o intalnire organizata de ex-organizatorul devil, in nici un colt al parcarii. Devil, lasa-ne cu astea, iar faci ca inainte cand ziceai intalnire intr-un loc si nu venea nimeni, nici macar tu?

                    Comment


                    • Fetelor .. Azi nu facem nimic ?
                      LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

                      Comment


                      • Si pana la urma cine mai organizeaza intalniri ???
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • Ce ziceti de o intalnire LC Ploiesti si LC Mioveni...Undeva la Targoviste?

                          Comment


                          • Ar fi ceva ... Dar sa fim macar 10 masini din ploiesti shi aici e problema ca nu vine nimeni.
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • Cam cat este media de prezenta?

                              Comment


                              • Pey mai mult de 4 nu cred ca au fost vreodata, sa zica "organizatorul de intalniri" din ploiesti ca el vine mereu )))
                                fara linkuri externe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google