Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Invitatie

    VA rugam a va anunta prezenta.
    Attached Files
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Salutari de la brasov pt logan club ploiesti...Astazi am tranzitat si orasul vostru in mini concediul pe care l-am avut azi....Salut toate logan clublurile din ploiesti, bucuresti, pitesti si mioveni
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

        Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

        Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

        Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

        Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

        Cu stima
        Echipa Logan CLub Iasi
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Intalniri la Ploiesti se mai fac?

          Comment


          • Salutari de la logan club mioveni
            mai am nevoie de cateva voturi ca sa intru in primii 3 finalisti la concursul *******
            cine vrea sa voteze poate sa acceseze www.*******.Ro la concursul superstarcar in top 10 loganul rosu b-16-ygi
            cel mai simplu

            Comment


            • Originally posted by Dreamer View Post
              Intalniri la Ploiesti se mai fac?
              Dar normal cine se ocupa de aceste intalniri?

              Astept cu nerabdare

              Comment


              • Cind se mai fac intilniri la ploiesti?
                http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                Comment


                • Pai am vazut ca in ultima perioada nu se mai ocupa nimeni...

                  Comment


                  • Salutare fratilor.Sincer as vrea sa particip si eu dar nu ca data trecuta cand am zis ca vin si nu am putut din cauza serviciului.Sincer mi-ar face placere sa fim mai multi sa ne cunoastem si sa schimbam niste idei.poate se ocupa cineva de astfel de intalniri.Bafta tuturor

                    Comment


                    • Pii cine se se ocupe daca nu noi ,monentan parca e cam frig nu credeti
                      baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                      Comment


                      • Este frig,dar nu cred k inghetam acolo 30 de min cat discutam un pic,oricum sa ne strangem noi mai multi ....

                        Comment


                        • Iti dai seama ca o sa stam linga masina putin , o discutie o maslina plus berea [fara alcool] de rigoare undeva la interior
                          orcum , eu pina anul viitor nu am timp nici sa mor,pe LENUTA[golanu meu ] nu am avut timp nici sa o spal saraca.
                          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                          Comment


                          • Sa-ti recomand o spalatorie ieftina? :P

                            Comment


                            • Mersi a una in fata curti ,e gratis adica spalatu ca sampon ceara si bureti costa si astea
                              baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                              Comment


                              • Daca se organizeaza ceva as veni si eu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google