Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sal baieti imi pare rau ca nu am venit duminica (sambata am fost de servici) dar vazind potopul m-am intors din drum crezind ca nu mai vine nimeni

    Comment


    • #92
      Sambata, 31.05.08, orele 17.00 (sa poate si marius, ph 85 mrs), la sala sporturilor, in parcare, fie ploaie, fie vant...Daca va convine mai mult duminica, spuneti si o mutam duminica

      Comment


      • #93
        Eu zic sa fixam o ora si sa ne intalnim in fiecare sambata si duminica e mai bine asa ca cine nu poate sambata vine duminica si invers...
        Last edited by bogdan1709; 27 May 2008, 09:15. Reason: atentie la limbajul mirc
        fara linkuri externe

        Comment


        • #94
          Pai si de asta data trecuta am fixat 2 intalniri. Sambata ne-am intalnit 4, iar duminica pe potopul ala n-am reusit sa facem intalnirea.

          Saptamana asta am propus sa ne vedem sambata la 17.00. Cine nu poate sambata putem sa facem o intalnire si pt duminica aceeasi ora.

          Comment


          • #95
            Sambata pica 31 sa modifici Eu o sa vin k am fost shi pe ploaia aia dar nu m-am gasit cu PH 85 MRS
            fara linkuri externe

            Comment


            • #96
              Am fost acolo si am asteptat in parcarea de unde se da examenul de permis(de unde te ia politistul).Vazand ca nu mai vine nimeni am dat vreo 3 ture spre sala olimpia si inapoi am mai asteptat putin, iar apoi a aparut un tip cu mcv dar nu era ptr intalnire,dupa care am decis sa plec.

              Comment


              • #97
                Ne vedem sambarta la 5 acolo, in parcare

                Comment


                • #98
                  Sper sa vina destula lume, macar 7-8 masini sa fim. Ne vedem la 5 la sala. SAL
                  fara linkuri externe

                  Comment


                  • #99
                    7-8 nu cred. Macar de ar veni 5. Bafta

                    Comment


                    • Salutare fratzilor, nu mai e nimeni pe forum, o intalnire cv shi noi ?
                      fara linkuri externe

                      Comment


                      • Poate peste 2 saptamani sa va bazati pe mine ca plec intr-un mic concediu saptamana viitoare

                        Comment


                        • Salut baieti!
                          Ati reusit sa va intalniti vreodata? Si ce ati facut la intalnire, care a fost ordinea de zi? M-as alatura si eu voua intr-o zi cu soare... Sa speram ca mai faceti intalniri si-mi ziceti si mie in timp util.
                          O zi faina tuturor!

                          Comment


                          • Salut octavius, o intalnire mare nu am reusit sa facem doar cateva micutze De obicei sambata si duminica ne intalnim la sala. Ar fi bine daca ai veni si tu. Bafta
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • Cateva poze de ieri dela sala
                              Attached Files
                              fara linkuri externe

                              Comment


                              • Sambata asta as putea veni si eu ,sa-mi dati si mie de veste dak se mai organizeaza ceva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google