Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da. Am avut eu in masina vara si nu puteam sa stau, era prea puternic se consuma repede si nu prea am gasit un loc stabil fara sa se atinga de plastice. In camera este ok si m-a tinut 3 luni plus l-am lasat gol intr-un dulap de scule si inca mai miroase. L-am luat de pe langa sala de la un baiat care le distribuie la hoteluri. Avea 3 arome de la CWS.(50 lei sticluta cu sugativa acum un an)

    Comment


    • salut prahoveni, am si eu o rugaminte, stie cineva unde imi pot sabla si eu 5 jante de aluminiu pe 15 in ploiesti, campina sau zonele astea apropiate? apropo am vazut ca parerile sunt impartite despre salbarea jantelor de aluminiu are cineva vreun sfat? imi cer scuze daca mai o fi si alt thread deschis despre asta

      Comment


      • stiu ca in teleajan pe langa pasarea albastra era o firma care sabla,acum un an 60 lei 4 jante si a sablat un prieten.

        Comment


        • Noile achizitii : Tweetere Hertz SPL ST44
          Ca si idee, cu o amplificare buna vor suna cam de 2-3 ori mai tare fata de acum
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by dorupopa2006 View Post
            stiu ca in teleajan pe langa pasarea albastra era o firma care sabla,acum un an 60 lei 4 jante si a sablat un prieten.
            dar sti cumva daca jantele sunt din dur aluminiu sau magneziu se pot sabla cu pulbere de nisip sau alice (pe mine ma intereseaza sa le dau o textura poroasa pe suprafatza jantei, nu vreau sa iasa lucuiasa ca urmeaza sa le vopsesc cu vopsea mata), eu am vazut pe net ca ptr aluminiu trebuie o anumita pulbere cu granule din material plastic ca sa nu ''muste'' din aluminiu prea mult

            Comment


            • asta nu mai stiu,ce material aveau jantele,stiu doar ca dupa ce le-a vopsit gri metal lucios,aratau ca noi....
              aline,sus cu ele sa le auzim... ;)

              Comment


              • Originally posted by dorupopa2006 View Post
                asta nu mai stiu,ce material aveau jantele,stiu doar ca dupa ce le-a vopsit gri metal lucios,aratau ca noi....
                aline,sus cu ele sa le auzim... ;)
                ok ,mersi frumos de ajutor, o sa merg prin teleajan sa ma interesez mai bine

                Comment


                • Originally posted by andrei_aol View Post
                  salut prahoveni, am si eu o rugaminte, stie cineva unde imi pot sabla si eu 5 jante de aluminiu pe 15 in ploiesti, campina sau zonele astea apropiate? apropo am vazut ca parerile sunt impartite despre salbarea jantelor de aluminiu are cineva vreun sfat? imi cer scuze daca mai o fi si alt thread deschis despre asta
                  incearca la fibec
                  Logan Forum consiliaza nu si repara!
                  [/SIGPIC]

                  Comment


                  • Originally posted by YzyBoy View Post
                    incearca la fibec
                    am incercat si mi le baga pe naspa in uzina, trebuia sa se fereasca, sa mi le faca cand are timp si ma tinea incurcat mult si bine si nu vreau complicatii din astea ci pur si simplu sa merg la un atelier, le las acolo o juma de ora o ora si le iau, am platit si adio

                    Comment


                    • cine se ocupa in ploiesti de schimbat iluminat climatizare la un ph1?si cat ma costa aceasta modificare?
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • Are cineva niste rca-uri de care se incurca?

                        Comment


                        • @bidepa vorbeste cu fratello

                          Comment


                          • bidepa intreaba-l pe cata(faraonw) daca mai face.

                            Comment


                            • bidepa iti recomand eu un baiat carre mia facut mie sunama si sa vb cu el
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • mersi baieti...o sa vorbesc cu Faraonw (Cata) daca mai face....Waz-ule te sun eu daca e...
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google