Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • paparazzi..........
    Attached Files

    Comment


    • bun asa vishule ))
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • Salutare baieti!
        Recomandati-mi un "loc" bun sa schimb uleiul la golan, eventual si nite preturi

        Comment


        • Pe strada Cantacuzino.Cumperi ulei si filtru de la Degas si ai schimbul gratuit la service Lardo.Este vis-avis.Eu fac schimbul la ei de patru ani,o data la trei luni.Am schimbat si distribuția la ei si am fost mulțumit?

          Comment


          • Se poate niste informatii despre serviceul Nicogel, din spate de la Xenia? A avut probleme cineva sau cum vi s-a parut daca ati fost.
            Deoarece ies numai bine la pret cu oferta de la dacia, schimb distributia si nu stiu daca sa ma duc la Poliserv sau Nicogel . La cei din urma nu am fost niciodata si habar n-am ce mecanici au.

            Comment


            • caut rca-uri bune. idei?

              Comment


              • Da-mi maine un telefon si se rezolva!

                Comment


                • Vand kit tuning dacia bara fata 60 lei
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Craciun Fericit!

                    Comment


                    • Care vine azi 28 12 14 ?
                      T I X'ul

                      Comment


                      • Eu sper sa ajung!
                        Scrie si pe facebook, sunt multi care nu urmaresc acest thread si de aceea nu o sa raspunda!

                        Comment


                        • Placute de frana pentru Etrieri MCV

                          Am schimbat de curand discruile si etrierii din fabrica cu discuri si etrieri de Logan MCV.
                          Placutele de frana pentru Logan MCV pe care le-am luat initial nu acopereau in intregime pistonul etrierului. Uitandu-ma prin "gradina" cu masini am constata ca Cei de la ford au acelasi sitem ATE de etrieri si port etrieri si drept urmare placutele de frana de pe Ford se potrivesc si pentru etrierii de MCV fara nici o modificare, un plus la aceste palcute este acela ca sunt mai late cu 6 mm si acopera mumlt mai bine discurile de 260 mm . atasez cateva poze.





                          Comment


                          • Originally posted by laoreate1.4 View Post
                            Am schimbat de curand discruile si etrierii din fabrica cu discuri si etrieri de Logan MCV.
                            Placutele de frana pentru Logan MCV pe care le-am luat initial nu acopereau in intregime pistonul etrierului. Uitandu-ma prin "gradina" cu masini am constata ca Cei de la ford au acelasi sitem ATE de etrieri si port etrieri si drept urmare placutele de frana de pe Ford se potrivesc si pentru etrierii de MCV fara nici o modificare, un plus la aceste palcute este acela ca sunt mai late cu 6 mm si acopera mumlt mai bine discurile de 260 mm . atasez cateva poze.
                            Atasez din nou pozele ( am observat ca pozele atasate initial ca si link nu se vad)
                            Attached Files

                            Comment


                            • Anvelope.

                              Salut, ar trebui sa schimb anvelopele, au imbatrinit, sunt cele originale, au 8 ani. Ce imi recomandati de calitate de vara ?

                              Comment


                              • Vezi că e topic dedicat:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google