Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte frumoasa intalnirea de astazi, mai prins si cand am adus jucatria sa ma joc un pic cu ea ca toata iarna a stat in casa saracuta, i-am tocit un pic cauciucurile(este vorba de poza 3 eu cu masina mea teleghidata).Sper sa ne strangem in numar cat mai mare duminca viitoare.

    Comment


    • Frumoase poze.La cat mai multe intalniri

      Comment


      • Multumim .

        Comment


        • super tare

          Comment


          • Multumim Dragos San pentru aprecierea ta, si ma bucur ca esti prezent la fiecare intalnire Logan Club Pucioasa

            Comment


            • Si eu tin sa le multumesc simpatizantilor ,dar nu in ultimul rand membrilor LCP,care au participat la actiunile noastre.Pe viitor asteptam sa fiti in numar cat mai mare.
              Cu stima aviatorul76...

              Comment


              • Cu multa placere.Voi participa si pe viitor la intalnirile LCP.O zi buna

                Comment


                • Esti bine venit la noi ,sper sa te tii de cuvant.

                  Comment


                  • Tot asa sper si eu sa nu mai intervina alte probleme familiale.Toate cele bune

                    Comment


                    • Abia astept urmatoarea intalnire logan club Pucioasa ,de duminica 6 feb.2011 ,orele 11.

                      Comment


                      • Daca nu voi da niciodata cotizatia clubului de 20 de lei pot participa la intalnirile LCP?Numai bine

                        Comment


                        • Aceste aspecte se discuta la sediul L.C.Pucioasa,nu pe forum.Ti-am scris pe privat pasii care trebuie urmati.

                          Comment


                          • Duminica 06.02.2011 ora 11:00 intalnire Logan Club Pucioasa la sediu, rog membrii si simpatizantii sa fie prezenti, avem de luat niste decizii foarte importante pentru Logan Club Pucioasa.Va multumesc pentru intelegere.

                            Comment


                            • Duminica 06.02.2011 ora 11:00 intalnire Logan Club Pucioasa la sediu.

                              Comment


                              • Eveniment aero-logan club...

                                Intalnirea de astazi a fost una de scurta durata,am imbinat utilul cu placutul,o parte din colegi, nu au putut ajunge la intalnire ,majoritatea avand treburi ,servici ,iar unii au profitat de soarele de afara, la un gratar in aer liber.
                                Avem si cateva poze,eu si fratele meu mergem in fiecare duminica la pista de zbor radiocomandat la iesire din orasul Pucioasa,unde facem antrenamente si testam avioane si elicoptere.Dar zburam si la intalnirile L.C.Pucioasa demonstrativ ca si astazi.

                                Cu stima aviatorul76...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google