Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte frumoasa intalnirea de astazi, fiecare cu ce ii place sa se joace mai mult, eu cu masinuta radiocomandata.Sper sa repetam acest gen de intalniri dar atunci vremea sa fie mai blanda cu noi.In concluzie imi pare rau pentru cei care au lipsit, ai pierdut un spectacol frumos de avioane radiocomandata, sa nu uitam ca am fost si eu cu jucaria aia mica

    Comment


    • din toate fotografiile reiese ca a fost o intalnire frumoasa.....pacat ca n-am putu ajunge si eu ... data viitoare o sa incerc sa ajung

      Comment


      • Te asteptam colega.

        Comment


        • Frumoasa intalnire. Data viitoare este posibil sa avem si zapada.

          Comment


          • Abia astept sa ninga.

            Comment


            • Slabe sanse sa mai dea o zapada. Eu abia astept sa vina caldura. O zi buna

              Comment


              • Da de unde ca deja ninge...
                Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                Comment


                • Ninge slab si nu cred ca se va pune zapada.

                  Comment


                  • Dupa ce zic astia de la meteo se pare ca va mai ninge cel putin o zi dar acum ramane de vazut cat de mult. Din partea mea poate sa nu mai ninga ca masina mea drifturi nu mai vede ca da planetara semne grave ca e pe duca Daca ar ninge doar la munte ar fi mai mult decat perfect :sky:
                    Last edited by C0nNeXxX; 16 February 2011, 12:53.
                    Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                    Comment


                    • Eu nu mai vreau ninsoare, vreau sa vina primavara ca mi sa luatt sa ma imbract gros, sa fiu racit, sa fac partie, sa platesc o caruta de bani la gaze, vreau sa vina macar primavara daca nu se poate de acuma vara.

                      Comment


                      • Noi am vrea sa nu mai ninga,dar este cineva sus care doreste asta.

                        Comment


                        • Pot pune un link cu un site unde da prognoza meteo de la noi din oras?

                          Comment


                          • Se refera la Dumnezeu, daca vrei sa sti prognoza meteo foloseste Google

                            Comment


                            • Mi-am dat seama ca la Dumnezeu se refera. Doar vroiam sa stiu daca pot pune link cu un site unde e prognoza meteo. Multumesc

                              Comment


                              • Sunt o gramada de linkuri cauta pe Google

                                Daca consideri ca este in folosul tuturor poti pune orice forum, despre orice, ma rog fara unele, intelegeti tu la ce am refer, scuze pentru dublul post
                                Last edited by barbuoctav; 17 February 2011, 00:33. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google