Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vorbeste cu Octav daca vrei sa faci un altfel de link cu vremea,dar nu ii vad rostul.

    Comment


    • Am incheiat si subiectul cu linkul. Nu m-a inteles nimeni la ce ma refeream. Nu mai conteaza oricum

      Comment


      • No comment.

        Comment


        • Intalnire L.C.Pucioasa

          Duminica 20.02.2011,orele 11,va asteptam la intalnirea clubului nostru din Pucioasa.
          Cu stima...

          Comment


          • N ati mai fost la Kronsdat? Daca e vremea tot asa nu cred ca vin maine ca nu are rost
            Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

            Comment


            • Vom sta la caldura la plecare vom face ceva poze.

              Azi ne-am adunat la intalnirea duminicala,a fost frumos,din pacate mi-am uitat aparatul de fotografiat acasa,dar sa rezolvat cateva poze cu telefonul mobil.Bine ca a revenit iarna,sa bagam cateva drifturi pe zapada.
              Cateva zile pana la regionala Brasov,abia astept.
              Last edited by aviatorul76; 20 February 2011, 23:17. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • poze lcp

                poze lcp...
                Attached Files

                Comment


                • Frumoasa intalnirea de astazi, pacat ca nu am reusit sa facem omul de zapada .Data viitoare rog toti cei care vor sa mearga la regionala sa fie prezenti pentru a pune la punct toate detaliile, rog si insist acest lucru ca ei sa fie prezenti deoarece este important, sper sa fim cat mai multi pentru regionala.

                  Comment


                  • cam tarziu prietene,pe unde umblii?

                    Comment


                    • Duminica 27.02.2011 intalnire Logan Club Pucioasa, asteptam membrii, simpatizantii si cei care sustin Logan Club Pucioasa sa fie prezenti pentru o bataie cu zapada, un om de zapada, un sanius, aduce-ti voi sanie ca eu nu am.Cei care doresc sa mearga la regioanala sa fie prezenti pentru a pune la punct toate detaliile calatoriei, sa fie prezenti, ca sa fie si ei de acord cu tot.Va multumesc si sa astept.

                      Comment


                      • Eu vin cu skiurile sa ma tragi cu masina.

                        Comment


                        • Adu sanie si te trag

                          Comment


                          • Eu nu voi putea veni la intalnire pentru ca aseara am venit la Constanta si ma intorc luni. Daca se poate sa postezi pe sectiunea regionalei de la Brasov ca sunt si eu interesat. O zi buna

                            Comment


                            • O sa postez la discutii generale.

                              Comment


                              • Intalnire L.C.P

                                Duminica 27.02.2011 intalnire Logan Club Pucioasa, asteptam membrii, simpatizantii si cei care sustin Logan Club Pucioasa sa fie prezenti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google