Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nichita ce se aude cu Dusteru facelift? cand vine la voi?
    Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

    Comment


    • statti ca inca nu sa lansat la frankfurt ..
      prin octombrie se cam preconizeaza ca o sa avem lansarea ... asteptam noi vesti .. oricum va asteptam .. sper ca nu lipsiti .. poate atunci o sa avem si vreun nissan pentru drive test .. in aacest moment doar de expo avem ..
      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

      Comment


      • probabil in oct plec in italia si ma mai intorc la anul
        Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

        Comment


        • Nichita, cand o sa aveti Nissan GT-R la test drive sa ne anunti

          Comment


          • ba vladut .. pt gt-r mai avemde asteptat ... o as fie o caravana nissan romania .. ddar nu stim cand o sa ajunga la caransebes .... te anunt in timo utiil
            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

            Comment


            • Numai bine ca in octombrie sunt in tara,raul pleci de tot in italia sau numai de sarbatori?

              Comment


              • de tot fratzica .. e timpul sa fac bani
                Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                Comment


                • Corect,nichita italia te sustine
                  Attached Files

                  Comment


                  • Da cosmine .. asha e ... stiu cate se duc al export .. vad si eu la comenzi cand mai fgac .. aiaiai dacia are export 90% . ....

                    acuma ii dam si cu nissan la caransebes .. deci n-am imbogatit gama @@@@
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • Pana vin eu acasa sper sa ai o masina la tes,apropo ce motorizari sunt pe ele?

                      Comment


                      • Baieti ... sa citez un mare om de la topgear ::.. GREAT NEWS ... noua dacia duster e aproape de noi ... cat de curand va voi anunta data lansarii si ziele de drive test (asta daca o sa trimita astia masinile )> .. ce ziceti va surade o zi la caransebes ca la fiecare lansaree ? poate chiar o sa avem si nissan la drive test ...

                        astept pareri ...
                        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                        Comment


                        • adu masina ca venim noi
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • Eu unu vin,numai sa ne anunti cu cateva zile inainte ok.

                            Comment


                            • Baieti ... normal ca o sa anunt .. dar o sa vedem exact cand acuma suntem in pragul pregatirilor ... asteptam masinile si sa vedem cum va fi .. o sa va anunt ... in timp util
                              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                              Comment


                              • nichita2009-ai primit noul duster?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google