Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci in sfarsit ai frane

    Comment


    • Asa e , nu mai scartzaie nimic acuma .. e liniste cand franez.. mai merg usurel cu ele cateva zile si dupa aia fac niste teste de franare ca deh .. trebuie sa stiu pe ce sa ma bazez in caz de ceva , sa fi vazut etrierii , la unu aveam pistonasele alea blocate , nu aveau strop de vaselina in ele , doar rugina )
      Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

      Comment


      • dupa vreo 500 km o sa ai frane precise. la cum arata discurile vechi.... ma mir ca mai frana masina ). Din cascadoriile petrecute in masina ) sa inteleg ca ti-ai pus si filtru de polen.

        Comment


        • dap , filtru de polen si am schimbat bieleta aia antirasturnare de aia eram pe sub masina , trebuie si filtru de motorina da al meu e mai cu dichis , am filtru mic si trebuie sa il schimb
          Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

          Comment


          • Mi-a spus astazi nichita cat e una bucata oglinda renault sandero stepway cu semnalizare, 750 lei )

            Comment


            • o bucata .. dao naiba face de mancare
              Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

              Comment


              • Nu te speria loganu 2 are niste preturi la piese in acest moment de iti dai pe spate .... nu vreau sa imi aduc aminte ...
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • asta inseamna ca scad preturile la masinile noastre nu?ce ieftin sunt vreau si eu o pereche

                  Comment


                  • caltare bara fata sunt de mcv?

                    Comment


                    • Up cu preturile lu` chroma .. baiat de gashka.. piese de origine 100% ....
                      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                      Comment


                      • cine o sters postul lui chroma?si de ce?

                        Comment


                        • Iti scrie sub post cine a sters. A fost sters pentru ca astfel de anunturi se fac la bursa

                          Comment


                          • Astazi profitand de vremea frumoasa am inceput sa mersterim la masini , eu cu filtru de motorina , cosmin cu farurile si gabi cu subuletzul .. ultima poza e bonus )
                            Attached Files
                            Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                            Comment


                            • Si cateva de la mine,ce bine e sa lucri in echipa e multa distractie,si una bonus.
                              Attached Files

                              Comment


                              • am uitat poza bonus.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google