Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baa dar cam bate vantu pe aici..... , si sa ma si laud ...mi-am pus folie pe geamuri :d....Raul tie in cat timp ti s-a uscat adezivu ala dintre folie si geam?

    Comment


    • Lume noua,lui sa uscat putin mai tarziu,cand le-a pus el nu era asa cald ca acuma,cam intro saptamana ti se usca,pune si tu niste poze cu ea sa vedem cum da cu foie.

      Comment


      • Aia mi-au spus ca 2 sapt sa nu deschid geamurile dar era iarna.. pe timpul verii cred ca maxim 1 saptamana trebe sa nu deschizi geamurile.. te-am vazut acu 2 zile pe la mine la bloc , defapt prima data te-am auzit dupa aia te-am vazut )
        Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

        Comment


        • O sa pun si niste poze posibil maine sa fac.. dar de pus am sa pun.

          Comment


          • Iaca si pozele cu noile modificari :P
            Attached Files

            Comment


            • Cat de urata e ) glumeam , unde ti le-ai pus? la corex?
              Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

              Comment


              • Dap ...la Corex....Vineri mi le-au pus...oricum cred ca s-a uscat dej aala ca nu se mai vad darele de care zicea nenea de acolo
                asa niste pete ciudate erau, acum nu mai sunt s-a uniformizat

                Comment


                • Cat te-o ajuns?
                  Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                  Comment


                  • Arata super cu folie,cat te-a costat,ai pus cumva si pe fata?dar vreo intalnire nimik.

                    Comment


                    • Dap...e si pe fata : 200% spate, 70% fata......300 lei...7 ani garantie

                      Comment


                      • Pai nu ai platit mult,eu cand mi-am pus am plati 350 ron spatele,fata 100 ron plus parasolarul 50 ron,total 500 ron.

                        Comment


                        • Se mai uita si la om cand face chitanta ale noastre nu au eleganta si stil ca a ta )
                          Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                          Comment


                          • Am uitat a mea e kiss fm

                            Comment


                            • Baieti mai traieste careva pe aci ? nu mai exista nici o miscare ?

                              Service Automobile Caransebes , a renascut ... cu noi modele, marci . Va asteptam tot la aceeasi locatiie , cu aceeasi oameni si cu aceeasi pofta d munca si ambilitate de care ati avut si pana acuma .


                              Va multumesc
                              Attached Files
                              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                              Comment


                              • Incepand cu 1 august am devenit si dealer nissan pentru judetul caras ....
                                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google