Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumim frumos. Sarbatori Fericite si voua alaturi de cei dragi!

    Comment


    • la multi ani !
      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

      Comment


      • la multi ani si an nou cu multe reusite
        sa stiti ca am vorbit zilele trecute cu un baiat din germania care e membru dacia-club europa si e de la voi.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • "Gandeste-te la trecerea dintre ani ca la o poarta. Poti sa treci prin aceasta poarta in noul an si sa iei cu tine numai lucrurile bune si apoi sa inchizi poarta in urma ta, astfel incat grijile si supararile sa nu te poata urma". La multi ani!

          Comment


          • La multi ani LoganClub Resita toate cele bune si multa multa sanatate!!!

            @vyp75 Dar banuiesc ca nu mai sta in Resita sau?

            Comment


            • Multa Sanatate. Fercire. La multi ani!!! hai ca va pup:*!!!
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • la multi ani ,sanatate, fericire si bucuri si un an nou plin de intalniri si membrii noi !
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • la multi ani logan club,sa ne aduca criza un an nou cu mai multe modificari.

                  Comment


                  • La multi ani ! un an nou cu multe intalniri si cu membrii noi si mai "activi"

                    Comment


                    • baietii nu facem nici o boicotare si noi de benzinarii .. ca deja astia is fara buca rau de tot cu preturile ...
                      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                      Comment


                      • cu cine vrei sa faci?ca nici la intalniri nu vin.

                        Comment


                        • da eu vb ala de la caransebes care chiar nu am venit )
                          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                          Comment


                          • mai traeste cineva pe aici.

                            Comment


                            • zilele astea ma interesam pentru un client de al meu de o instalagie GPL pentru un benzinar de 1.6 ! am intrat pe siteul firmei si surpriza a fost mare mare cand am dat de urmatorul articol http://www.nordservice.ro/Instalatii...raiova_1_8.htm
                              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                              Comment


                              • da interesant sistemul mai cata o treaca si dieselul pe gpl daca mai scumpesc astea mult.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google