Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da am baut o cafea cu cosmin83 ,( care e super baiat si de data asta sa pastrezi bine permisul,mergi prea nervos,)
    azi in Resita, am vorbit putin si cu nichita2009
    in Caransebes, baieti de treaba .
    sigpicTransport marfa !

    Comment


    • mersi mary.bia66 si tu esti un baiat de treaba,de data asta o sa am mare grija de el,sa auzim numai de bine.

      Comment


      • ba unde aveam masina parcate?? ca ma grabeam .. plm oricum daca era o scanteie acolo eram mutati cu tot cu serviceul de acolo.. soferu nu are nic e in spital cu cateva rupturi al pikioare .. dar daca era scanteie .. aia eram acu veneati la mancat de coliva se facea un crater acolo de nu mai stiai ce ii .. ca ala era plin cu butelii in care o dat si mai in spate era inca un TIR cu tuburi de oxigen, corgon ce era .. a fost urat .. era coada de masini de la locu accidentului pana la jupa inspre tm prin oras si inspre herclane pana le primu sat ..
        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

        Comment


        • stiu ca am stat si eu in coloana vreo 15 min,erai parcat pe dreapta cand mergi spre caransebes mai erai cu o femeie care urca in masina si mai asteptai o persoana,arata bine masina ceva poze nu pui

          Comment


          • aaa acu miam adus aminte cand am plekat la ora 5 mai vazut .. miam asteptat colegele sa le duc in oras ca eu am fost pana la timisoara . si acu seara cand a venit mam dus la inventariat masini FORD ca a ridicat leasingul toate masinile de la dealeru de al noi din oras si lea adus la noi in curte ..

            P.S uite si poze cu masina mea si a lu tata meu langa sa cvad diferenta cum arata a mea inainte )
            Attached Files
            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

            Comment


            • Cosmine iara iti scapa picioru pe acceleratie?
              Nichita bravo bre arata bine.

              Comment


              • un pic mia scapat ca am nr mare la picior,nichita dar tu la a ta nu ai avut halogene,arata bine sa ai noroc de ea

                Comment


                • nichita catma ajunge la tn distributia? curea, rola, si cureaua de accesorii + manopera?
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • ba mir iti dau un raspuns luni nu pot pana atunci acu sunt la geoagiu bai la un curs de specializare dacia si duminica seara vin akasa dar dac aflu ceva mai devreme ne auzim pe aici :P
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • am fratica 83k cu cea originala
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • uaiaiaia .. ai ceva nu gluma ... luni dimi iti dau raspunsul exact cu tot . sa u te superi dar nu il gasesc pe colegu meu pe tel si eu is al curs ... revin mai incolo
                        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                        Comment


                        • Originally posted by 89.MIR View Post
                          nichita catma ajunge la tn distributia? curea, rola, si cureaua de accesorii + manopera?
                          pompa de apa nu o schimbi?
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • Pompa de apa nu se schimba.

                            Comment


                            • eu cand am schimbat distributia nu am schimbat pompa la 60000km doar la 120000 de km se schimba asa mior zis baiete de la dacia caransebes

                              Comment


                              • Pompa de apa nu se schimba decat daca prezinta semne de uzura adica daca incepe sa scape antigel dar na si eu tot asa am de gand sa o schimb tot la 2 distributii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google