Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cosmin83 View Post
    orcum se aude super,iti curios cum se aude live,pe la intalniri nu vi.
    As fi venit dar am avut o retinere si inca mai am pana in martie :d

    Las ca vorbim mai mult cand ne vedem ;)
    Last edited by megeleag; 13 January 2012, 23:58. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • ok bafta in continuare,si ne vedem in martie,dar esti din resita sau de langa ea.

      Comment


      • Originally posted by cosmin83 View Post
        ok bafta in continuare,si ne vedem in martie,dar esti din resita sau de langa ea.
        Din resita sunt, am fost si eu la 2 inatalniri acum ceva vreme dar nu am fost decat 3 , unu din cansebes si KTI ( renault megane sedan)

        Oricum de ajutat la pusul foliei pe nichel pot sa te ajut si inainte de luna martie :P
        Last edited by megeleag; 14 January 2012, 20:26. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • ok atunci,sper sa o primesc pe marti miercuri,pe kti l-am cam vazut prin oras,la intalniri decat o singura data l-am vazut decand sunt eu in logan club.

          Comment


          • megeleag Loganul tau nu este cumva gri(sau mai aproape de culoarea mustarului) si stickerul Logan Club de pe parbriz tot gri? Daca da, atunci ai fost la o intalnire cand am fost si eu.

            Comment


            • ced ca da,l-am vazut de cateva ori prin oras,are si toba sport.

              Comment


              • Originally posted by cosmin83 View Post
                ced ca da,l-am vazut de cateva ori prin oras,are si toba sport.
                Ala sunt, gri perla cu toba sport si stiker gri

                Comment


                • sus in orasa stai ca pe acolo te-am depasit de vreo cateva ori,tura viitoare am sa te opresc.

                  Comment


                  • Originally posted by cosmin83 View Post
                    sus in orasa stai ca pe acolo te-am depasit de vreo cateva ori,tura viitoare am sa te opresc.
                    In moroasa stau, oricum pana in martie nu o sa ma vezi ca nu am RCA si nici ITP, si pana atunci nici nu le fac, daca e de deplasat are mama un opel corsa merge si ala :P

                    Comment


                    • lasa ca le rezolvi tu in martie bafta.

                      Comment


                      • Pei da , noi sa fim sanatosi ca restul vine de la sine

                        Comment


                        • pai da sanatate sa avem,sti cum e aia sa fie pensia mica si lunga nu mare si scurta

                          Comment


                          • salutare lume ... ce mai faceti ? ... ce ziceti ramane deschisa invitatia pentru lansare?
                            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                            Comment


                            • lansati o racheta spre luna?...eu vin
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment


                              • In ce data e?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google