Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu vin,sper sa nu fie in vara ca sunt plecat,plec in mai si abia in septembrie vin.

    Comment


    • Astia de la Dacia preconizeaza ca prin Iunie vor lansa noul model

      Comment


      • da ca e in iune ceau,pacat ca nu fac si ei cam prin septembrie.

        Comment


        • cosmine vedem .. asteptam . pana atunci au aruncat un filmulet cu ea in romania http://www.a1.ro/men/cars/video-prem...ia-187763.html ... in rest nimic ..
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • In septembrie de obicei aveau portile fabricii inchise pentru reviziile robotilor si masinariilor cere le au

            In legatura cu Lodgy, am vorbit cu un prieten de la AutoGroup si mi-a zis ca nu este o data oficiala, a mai spus ca este foarte posibil sa faca ca si cu Duster-ul au anuntat ca apare prin iulie si defapt lansarea a fost cu 2 luni mai devreme... asa ca e suspans maxim :P
            Last edited by megeleag; 18 January 2012, 11:32. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • 100% iti garantez eu ca uin iunie e megeleag ..... nu se poate lansa in iulie masini din cauza ca avem Remontul la uzina si din sf lui iulie pana la 1 septembrie nu se lucreaza la uzina .... dar anu asta e cu totu altceva .. masinile vin din tanger direct ... din aprilie se dau drumu la importuri de lodgy ... azi au venit niste date pentru inceperea de importuri .....

              va coincide in luna iunie cu sarbatorirea celor 45 de ani de existenta
              Last edited by nichita2009; 18 January 2012, 23:03. Reason: Automerged Doublepost
              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

              Comment


              • Uraaaaa, mi-a venit folia de carbon :d, abia astept sa se faca cald afara

                Comment


                • ce fain .. .) te astept la lansare sa iti vad masina cum arata
                  Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                  Comment


                  • Originally posted by nichita2009 View Post
                    ce fain .. .) te astept la lansare sa iti vad masina cum arata
                    Unde va fi lansarea ?:P

                    Comment


                    • cred ca la caransebes,ca anul trecut.

                      Comment


                      • Pai atunci voi veni si eu daca nu am altceva de facut pe atunci :d

                        Comment


                        • anul trecut am fost la lansare cam 8 masini,speram ca anul acesta sa fim mai multi.

                          Comment


                          • Sa speram ca pot sa vin si eu ca sa fie unu in plus , apropo cosmine nu ti-a venit folia :P

                            Comment


                            • stai ca vedem imediat sa ne readucem aminte .... lansarea ce vine sa fie si mai mareeeeee
                              Attached Files
                              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                              Comment


                              • si poate pana atunci si mai multe modifiacari la masini si atunci vreau sa faceti teste cu toate modele ce le avem de actualitate .. duster si Noul Lodgy :0
                                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google