Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca ai 6 adica 5 plus 1 inseamna ca nu s-a schimbat nimic
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • asa-i . Fiecare isi intretine masina cum vrea

      Comment


      • tu ti-ai schimbat uleiul moonshadow,si la cati km.

        Comment


        • eu nu am schimbat uleiul la cutie si nici nu am de gand - si asta nu pentru ca nu mi-as intretine masina - folosesc doar ulei pentru motor Castrol Edge (0W40 la ultimele 2 schimburi) si filtre MANN (ulei, aer, habitaclu).
          Daca nu ai probleme cu cutia si totul e ok nu vad de ce sa-l schimbi. Schimbandu-l s-ar putea ca intradevar cum spune Renault sa fie o diferenta in bine insa tot asa de bine s-ar putea ca sa nu fie mai bine decat cu cel vechi (asa cum au patit unii de pe loganclub)
          Doar tu stii ce vrei sa faci...... daca ai bani si vrei sa-l schimbi poti sa o faci si de 2 ori pe an
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • bai fratilor da o adunare asha scurta de un citru ceva sa ne mai vorbim nu facem ?
            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

            Comment


            • da asa e cand facem o intalnire cu toti.

              Comment


              • Maine putem daca vreti
                @Moonshadow Cel putin la mine s-a simtiti diferenta. Am 120.000 km si este prima oara cand il schimb.

                Comment


                • la ce ora si sunt curios sa vad cati vin,sper sa ne adunam cati mai multi.

                  Comment


                  • bha sa postatzi aci dak va vedetzi pe undeva ... k ma inscriu ... revin in fortza
                    ;)

                    Comment


                    • cleo88, ti-ai scos masina din servis.

                      Comment


                      • da... azi am scos`o ...

                        Comment


                        • da cred ca esti multumit de cum ti-or facuto,sper sa ne vedem cat mai curand la intalniri.

                          Comment


                          • Helppppp

                            Care stiti ( daca stiti ) unde pot gasi SMD-uri pentru schimbarea culorii la bord?

                            Comment


                            • Iluminat de inalta performanta cu LED-uri Nichia, Cree sau Osram. Experienta de peste 16 ani. Cel mai mare stoc de produse de iluminat cu LED.
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment


                              • Salutare

                                Salutare baieti, revin cu inca o intrebare, cea cu SMD-urile am rezolvat-o , cumva stie careva de unde pot sa imi iau un display pe negativ? Magazin de piese ceva, ca pe forum nu gasesc neam.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google