Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Cine este interesat de campionate intrati aici: http://www.loganclub.ro/forum/campio...suri-f129.html

    Comment


    • #77
      ba mai traieste cineva pe aici ?? nu mai ziceti nimic ??
      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

      Comment


      • #78
        Ce vrei ma?

        Comment


        • #79
          @Renault - sa ai un pic grija de cimisoreanu nostru 18 was , cat este pe la voi.
          sigpic #

          Comment


          • #80
            ba 16.10 este sambata ce miercuri O::O aa si sa nu uit cei care veniti pe la caransebes al service sa aveti suporti de numere cu numele dealerului de la caransebes nu de la auto grup ca vad ca vlad si cosmin inca au
            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

            Comment


            • #81
              Ce suporti ba, ne facem cu loganclub nu cu dacia service

              Comment


              • #82
                asha suporti cu logan club da nu cu Auto Grup :bleaksssssss
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • #83
                  @Adimrv am am a venit si la intalniri la noi
                  @nichita tu cu ce ai suportii? sper ca iti pui cu loganclub
                  Last edited by Renault; 16 October 2010, 21:41.

                  Comment


                  • #84
                    daca imi dai imi pun numa sa imi dai . cand imi dai? si spoer ca ii bonus de la tine D
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • #85
                      @Renault tu cand mai vii pe la noi
                      sigpic #

                      Comment


                      • #86
                        Nichita tu daca iti pui suporti de numere cu loganclub te dau aia de la dacia afara . Aia ca iti dam cadou hmmm poate daca mai vi pe la intalniri ne gandim ca poate poate daca iti facem cate ceva cadou mai vi si tu

                        Adimrv nu stiu sa iti spun poate reusesc in 2 saptamani sa vin. Oricum ma trec pe lista cand e.

                        Comment


                        • #87
                          M-a rugat Adimrv sa va intreb pe toti daca doriti sa va puneti un sticker pe masina cu Bucovina de 10/15 cm si ca rasplata sa zic asa fiecare va primi un bax de apa gratuit pe luna. Daca aveti intrebari va rog frumos luati legatura cu Adimrv.

                          Comment


                          • #88
                            eu sunt interesat...... daca da un bax cu apa Geack Daniel
                            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                            Comment


                            • #89
                              Da intr-adevar nu ar strica un bax de apa Jack Daniel's dar din pacate Adimrv nu lucreaza la ei .
                              Acum pe bune cati vreti sa va puneti sticker ca sa stiu ce ii spun lui Adimrv

                              Comment


                              • #90
                                freatilor am o mare problema,ma poate ajuta cineva va rog.sunt pieton de ceva timp si trebuie sa fac o cerere la comandantul politiei timis si nu stiu cum sa scriu,pt reducerea pedepsei de la 3 luni la una,examenu lam dat si lam luat si nu stiu ce sa scriu in cerere daca ma poate ajuta cineva urgent.astept ras vostru.va multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google