Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ba renault .. va astept la caransebes .. eu discut zielel astea cu conducerea despre voi sa pot sa va aduc aici ca ar fi frumos la un asemenea eveniment sa avem parte si de voi ... ar avea o estetika f buna asupra parcului auto si mai ales cand vede lumea ca exista si cluburi de sustinere si masinile care arata una mai frumoasa ca cealalata . .... deci pana sapt viitoare o sa fie si pozitia oficiala a concesinunii mele .. si va promit ca nu va fi un raspuns negativ si unu pozitiv .. VA ASTEPT !!
    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

    Comment


    • #32
      daca primim un suc si-o prajitura .... venim
      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

      Comment


      • #33
        suc, apa, bere si prajitura este din partea casei
        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

        Comment


        • #34
          Adi hai ca deschid un thread nou si acolo vom discuta numa pe tema asta si unde ne vei tine la curent cu ce ai mai rezolvat.

          Comment


          • #35
            bine domne . .noi mai tinem si telefonic legatura ..
            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

            Comment


            • #36
              Cititi va rog. http://www.loganclub.ro/forum/lansar...ta-t21923.html

              Comment


              • #37
                Ci9ne vine la real drift, la timisoara pe 11 12 aprlilie?
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #38
                  Eu ii posibil sa vin. ne auzim la tel.

                  Comment


                  • #39
                    ok, fain, vin si eu si la deschidere la duster, ca o las mai moale cu munca si asa vreau sa deminsionez ca plec in TM. Va pup fetelor!
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • #40
                      poate vin si eu sa vad cum fac cu lucru nu promit ne mai auzin

                      Comment


                      • #41
                        fratilor spunetim si mie cum sa fac ca sa bag poze cu masina mea pe net va rog ceva mai detaliat multumesc

                        Comment


                        • #42
                          Vrei sa faci un thread cu My ride sau poze pentru profil?

                          Comment


                          • #43
                            da un thread cu my ride

                            Comment


                            • #44
                              Faci in felul urmator: intri pe subforumul "my ride" dupa care creezi un thread nou ii dai ce nume vrei si acolo unde scri ai asa "da rapid un raspuns" si "go advanced" tu dai "go advanced" si mai jos iti va aparea "gestiunea atasamentelor" si ti se va deschide o fereastra unde poti sa incarci maxim 5 poze deodata dupa ce ai selectat pozele dai incarca si dupa ce ai pus si pozele si ai si postat dai "trimite reply" si gata. Daca nu te descurci iti pun eu pozele.

                              Comment


                              • #45
                                totusi la timisoara vine cineva pe 11 sau 12 eu as merge dar nu singur

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google