Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • te astept si la caransebes ca oricum tre sa treci prin resedinta neoficiala a judetului ))0
    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

    Comment


    • nichita ti-ai facut bijuteria?ceva poze cu dansa

      Comment


      • in ultimul timp, bijuteria era cam ciobita... mai iute ca vantul
        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

        Comment


        • maine vin pozele cu ea gata . azi se lucra la motaj ....
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • abia le asteptam,si eu abia astept ziua de maine ca imi recuperez si eu permisu,sa auzim numai de bine.

            Comment


            • Originally posted by Moonshadow View Post
              daca ne poti spune ziua si ora aproximativa cand ai drum in Resita poate stam cateva minute de vorba (chiar daca noi nu suntem prea multi)
              maine dimineata sunt la UCMR , poate bem o cafea pe acolo prin zona , ajung si la Calnicel si cred ca stau putin si la Institut. 0765121410
              sigpicTransport marfa !

              Comment


              • daca treci prin caransebes poti opri si al mine la o cafea ..te astept
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • pentru loganistii resiteni: ce ziceti mergem cu mary.bia66 la o cafea, poate la Iulian la Lemon Cafe daca o fi la serviciu
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • nu stiu mai nimic prin orasele astea doua, in Caransebes am baut o cafea la hotelul ala langa pod " Caransebes" parca se cheama , daca nu ma insel , iar in Resita undeva la capatul orasului in spate la UCMR , acolo unde cred ca e ultimul semafor capat de linie al tramvaiului, nu stiu sa explic bine si fac Resita de ani buni .Daca vrea cineva sa ma sune uite nr meu , ( stau cam rau cu timpul , lucrez in program pe diagrama).0765121410
                    sigpicTransport marfa !

                    Comment


                    • @Moonshadow eu nu pot sa vin pentru ca sunt la timisoara. Am faculta de luni pana joi.

                      Comment


                      • altcineva, mai e disponibil....
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • La hotel GeaS 1 ca is 3 hoteluri acolo
                          uite nr meu si cand esti in caransebes suna-ma s ne auzim 0768343647 sau 0720567142
                          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                          Comment


                          • la mine in zona vina vi,stau la 2 pasi.si eu sunt disponibil (0751122797)daii un beep cand esti liber si te sun eu,drum bun

                            Comment


                            • m-am intalnit azi cu el . eu a fost la mine la lucru ! .. restu ati reusit sa va vedeti cu el ?
                              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                              Comment


                              • eu da mam intalnit cu el la o cafa,iar tu vezi cum parchezi masina ca blochezi circulatia,te-am claxonat in seara asata,eram cu loganul firmei.
                                aia din furgoneta or murit sti ceva de ei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google