Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vor si ei sa mai atraga politia romana cu loganu , sa vina aia regulat la intalnirile lor ! Asa cum vin aia la timisoara
    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

    Comment


    • Stai calm ca pe mine ma stie toata politia de pe aici...sa vezi ce tare e cand merg noaptea in spatele lor cu 10 km la ora...si ma tin cateva ore dupa ei

      Comment


      • E bun ca ai carburant de dat pe urmarirea militienilor
        va mai intilniti duminica sau tot 5 membri sunteti
        sigpic

        Comment


        • @boris nu e problema carburantul...deconteaza firma....cat despre intalnire niciodata nu am fost 5 ...am fost maxim 4 si aia o singura data ...in rest doar cate 3 :P....aici nu prea se poate face nimic

          Comment


          • O sa se faca... ai cata rabdare numai...

            Comment


            • ...ce rabdare frate ca eu va stiu de vreo 2 luni si nici un membru nou pana acuma....si noi ne vedem din ani in pasti....ar trebui sa ne intalnim saptamanal...sa alegem un loc si o ora in care sa fim acolo

              Comment


              • Sunteti bineveniti > Cititi despre ce este vorba

                ... Funky pana cand ai stat la Felix?
                sigpic

                Comment


                • @Norby, pana duminica am plecat cu baietii la Pestera Ursilor si de acolo am luat-o inainte de unu singur, ca n-am mai avut nervi sa-i astept

                  Comment


                  • Te-ai uitat pe topicul ala de Arad?poate dai si tu un vot cand ai putea sa vii la un gratar,alea alea...Vin si cei din Tm,si cei din Arad...
                    sigpic

                    Comment


                    • Va mai dati intalniri sau nu...?
                      Acum sunt si eu acasa (Bocsa) si as fi vrut sa vin si eu, dar vad ca e o pauza totala la Resita

                      Comment


                      • Originally posted by Octavian___28 View Post
                        Va mai dati intalniri sau nu...?
                        Acum sunt si eu acasa (Bocsa) si as fi vrut sa vin si eu, dar vad ca e o pauza totala la Resita
                        N-ai cu cine .. Chiar am incercat sa fac ceva, dar cu cine? ..Prietenii stiu de ce
                        p.S. Daca vrei ne vedem la un suc intr-o zi bocsa, resita.. Mi-e egal
                        sanatate!

                        Comment


                        • Deci praf
                          sigpic

                          Comment


                          • Ce anume e praf?

                            Comment


                            • Na lasa ca o sa reintregim noi treburile la Resita
                              Data viitoare ne auzim si vin eu la Resita (doua sapt cred)
                              Numai bine ma dai si o tura cu dci-ul tau de 85 cp sa ma oftic un pic ))

                              Comment


                              • Sigur, numai sa-mi spui cand apari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google