Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by boris View Post
    Asa banatani mei mobilizarea ca la lugoj nu is decit vreo 2 loganisti
    da si u id de mess sa vb

    Comment


    • #62
      @funky: Esti un domn ca ai venit pana la traseu dupa noi sa nu ne chinuim o ora sa gasim barul. Multumim mult de primire. Cand vii in Timisoara si ai timp sau chef poti sa-mi dai telefon cu incredere. Sper sa vii si tu pana atunci la etapa de la Sannicolau sa vezi Loganul in actiune
      sigpic

      Comment


      • #63
        Da sa vezi loganu : )ca sofer nu are
        sigpic

        Comment


        • #64
          [QUOTE=memphis_Taz;100724]tu esti din resita ma? Ce culoare are loganu tau? Si ce nr de inmatriculare?[/QUO

          Da MA sunt din resita cs-09-ADE

          Comment


          • #65
            Originally posted by mareom View Post
            @funky: Esti un domn ca ai venit pana la traseu dupa noi sa nu ne chinuim o ora sa gasim barul. Multumim mult de primire. Cand vii in Timisoara si ai timp sau chef poti sa-mi dai telefon cu incredere. Sper sa vii si tu pana atunci la etapa de la Sannicolau sa vezi Loganul in actiune
            Cu cea mai mare placere, va mai astept pe aici. Ma bucur ca v-am cunoscut pe tine, pe seba, rudy. Baiatu' din fata mea, ala ce vrea genti late, cine era? Sambata viitoare pic la lucru, si chiar n-am cum sa ajung, imi pare rau sincer, intentionam sa vin. In schimb vin duminica la Timisoara, daca ai timp sa ne vedem la un suc, ceva.. poate va intalniti voi duminica viitoare si vin sa va cunosc pe toti Mi-ar face placere..
            gigi, da-mi un pm cu nr tau, sau lasa-mi offline pe mess, ca nu am ajuns sa-l salvez in ziua aia

            Comment


            • #66
              Tristete totala duminica viitoare e sarbatoare
              sigpic

              Comment


              • #67
                Chiar nu a pus nimeni poze de la raliu ? Mai ales masina aia cu un magar putere
                Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by boris View Post
                  Asa banatani mei mobilizarea ca la lugoj nu is decit vreo 2 loganisti

                  Pai ce sa fac ai dreptate suntem doar 2 am vazut au mai multi useri facuti aici dar nu intra
                  Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                  Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by boris View Post
                    Tristete totala duminica viitoare e sarbatoare
                    Si ce daca?
                    Originally posted by Rudy View Post
                    Chiar nu a pus nimeni poze de la raliu ? Mai ales masina aia cu un magar putere
                    Tu ai fost la raliu, ce drac iti mai trebe poze? Cine sa puna, eu care n-am fost? Uita-te pe youtube ;-)

                    Comment


                    • #70
                      [QUOTE=dannyel87;100850]
                      Originally posted by memphis_Taz View Post
                      tu esti din resita ma? Ce culoare are loganu tau? Si ce nr de inmatriculare?[/QUO

                      Da MA sunt din resita cs-09-ADE
                      Tu esti ala cu Loganu alb? ;)) ai venit atuncea seara intr-un trening alb...

                      Comment


                      • #71
                        Iulika deci unde ramanem sa ne intalnim cand shi ora?!Suntetzi hotaratzi la Plus?!Hai datzi repede cu votu... sa stim totzi sa nu ne facem alt program... shi dak u esti sambata la lucru as propune vineri sa facem o intalnire.. asha pe dupa 17:00.... astept propuneri... eu zic cu cat mai devreme cu atat mai bine.. shi vinerea nu cred k e o zi care sa ne incurce... :P
                        Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                        Comment


                        • #72
                          Vineri 18.04.2008, ora 19 meeting LC Resita ;-) Ne vedem in parcarea de la Plus, da? Sper sa veniti ;-) memphiz mai ziceai tu de unu, poate reusesti sa-l aduci

                          Comment


                          • #73
                            Memphiz.. eu m-am mai intalnit cu un loganist e la pompieri el.. are culoarea la logan k a lu` iuli shi e cu folie pe spate, diesel... mi-o zi sa-l anuntam si pe el din timp, cand ne mai intalnim...sa-l anuntzi ... k Vineri la 19:00,in parcare la Plus e intalnire!sper k nu uitzi intelijibilule..
                            Last edited by BecksDCI; 14 April 2008, 20:30.
                            Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                            Comment


                            • #74
                              A ramas pe vineri la ora 19 in parcare la Plus, da?

                              Comment


                              • #75
                                Da asa ramane... am un semn DE MIRARE FOARTE MARE ;)) cum de a intrat bexi pe forum? Pana acuma nu a intrat deloc... ok vineri la ora 19:00 o sa ne intalnim in parcare la plus o sal anunt si pe amicu meu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google