Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Memphis care tzi-e problema cand intru io pe forum?!Intru cand pot.. shi cand am timp... asha ca tu invatza ca ai bacu.. shi lasa internetu ca ai timp de intalniri la vara
    Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

    Comment


    • #77
      Originally posted by BecksDCI View Post
      Memphis care tzi-e problema cand intru io pe forum?!Intru cand pot.. shi cand am timp... asha ca tu invatza ca ai bacu.. shi lasa internetu ca ai timp de intalniri la vara

      ok vineri la ora 19 o sa incerc sa vin si eu

      Comment


      • #78
        E neaparat sa vii cu golanu ? As veni si eu da' cu alta masina :P ... ca mai am drept pana in 1.05 sa conduc, dupaia expira dovada si o luna zac pe margine

        Comment


        • #79
          Originally posted by x01 View Post
          E neaparat sa vii cu golanu ? As veni si eu da' cu alta masina :P ... ca mai am drept pana in 1.05 sa conduc, dupaia expira dovada si o luna zac pe margine
          Esti din Resita?

          Comment


          • #80
            Salutare.
            Din duminica ati facut vineri intalnirea, na asta e, poate data viitoare va bag si eu o vizita.

            PS: sunt din Bocsa, dar sunt intr-un concediu prelungit (3 ani) in Arad. )

            Comment


            • #81
              Pai nah io stiu hotaratzi... daca vreti io sunt de acord duminica...Acu nu vreau sa ia totu iar o intorsatura dar zic ca e bine sa fim cat mai multi...dar si cat mai repede atat mai bine... Deci in afara da Octavian____28 vine restu azi(18.04.2008)?!?!?

              Ps: Se poate si duminica sa ne intalnim...?Eu unu as putea.. sa-l cunoastem si pe Octavian____28 ca sigur nu ne-ar strica ;)...
              Last edited by BecksDCI; 18 April 2008, 08:47.
              Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

              Comment


              • #82
                Originally posted by funky View Post
                Esti din Resita?
                da .. sunt din resita .. dar sunt in TM la facultate
                numa in weekend-uri sunt in resita

                Comment


                • #83
                  Eu duminica sunt la Timisoara.. din cauza asta am zis sa ne vedem vineri .. tu cand vi la Bocsa deobicei? Da-mi un pm cu id-u tau, discutam acolo

                  Comment


                  • #84
                    Azi Ramane La Ora 19:00 Si Gata!!!! La Plus In Parcare

                    Comment


                    • #85
                      Bla bla, nu? Numai "gura" e de tine, ma iei cu texte.. ma rog.
                      Last edited by Seba; 21 April 2008, 11:10.

                      Comment


                      • #86
                        Teai dus singur ?) teau intepat ?
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Si acum sa revin la ale mele..
                          Astazi 18.04.2008, sa zicem ca a fost a 2-a intalnire a micului club logan din Resita. Trebuia sa fim 4.. am fost numai 3 din pacate, ca deh. Nu conteaza, incetu' cu incetu' ne "inmultim" si noi Atasez si niste poze ..
                          Sper data viitoare sa fim mai multi.. cel putin cu 1, 2
                          Attached Files

                          Comment


                          • #88
                            Pentru inceput e bine...oricum felicitari FUNKY pentru initiativa, cred ca meriti functia de Organizator de Intalniri, pt zona Resita
                            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                            Comment


                            • #89
                              Salut
                              din 26 aprilie pana in 6 mai voi fi la Baile Herculane. e departe de Resita?Poate ne-am putea intalni sau sa faceti o intalnire in Herculane bineinteles daca nu e departe...numai bine
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Ai ceva de mers pana la resita
                                Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                                Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google