Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe 26 pe semenic!!!
    Se baga careva?????
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • Daca ninge sigur vin pe munte . Drum bun celor care merg la deva si distractie

      Comment


      • Eu voi lucra pe 26, deci n-am cum sa vin cu voi ..

        Comment


        • Poi facem cumva sa fie bine...............sa isi dea lumea cu parerea!!!
          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

          Comment


          • eu in principiu vin pe munte numa sa fie zapada ca am un chef de schi au mama

            Comment


            • Buna dimineatza... ce ziceti de o mica intalnire intre Craciun si revelion? Sarbatori fericite la toti!

              Comment


              • Sarbatori fericite tuturor!
                Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                Comment


                • din partea clubului logan brasov un craciun magic plin de bucurii si daruri multe !!!!!!!!!!!!!
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Cele mai calde salutari si urari de aici de pe malul Dunarii. Sarbatori fericite va ureaza loganclubul Galati. La multi ani.

                    Comment


                    • Din partea Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Craciun Fericit plin de bucurii si daruri multe si un An Nou mai bun si cu multe realizari.La Multi Ani !!!!!!!!!!!!!
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • sunt convins ca resita vine de la reusita!
                        ma bucur ca ati"resita" sa fiti un club deosebit!
                        craciun fericit!
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • Logan Club Tg-Jiu va doreste ca sarbotorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tuturor dorintelor si sanatate celor dragi. La multi ani!!!

                          Comment


                          • LOGAN CLUB BRASOV are placerea de a va ura Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, sanatate si bucurie, spor la tunning si distractii. Un An Nou fericit va doresc in nume personal si al clubului
                            Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                            Comment


                            • KeanuRev, Mishu_wrc , Tudor_Cj, dan_sparco, Ruud, Calin65 impreuna cu toata comunitatea LoganClub Cluj va Ureaza sarbatori fericite un calduros La Multi Ani
                              Iar ca urare.. tot ce va dorim sa va aduca anul nou si.. Mos Craciun care a trecut o caruta de bani si sanatate multa ! La multi Ani inca odata.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale.Grupul LoganClub Pitesti va ureaza sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca la sfirsitul volumului sa-l cititi cu bucurie.
                                La Multi Ani!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google