Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut si bine ai venit printre noi. In legatura cu intalnirile, nu se tin. Am incercat ceva, dar n-am avut cu cine.. Mai asteptam, poate mai apare lume din zona pe forum Cati am fi din Resita pana acum?

    Comment


    • Cam cati tre sa fim sa ne intalnim?

      Comment


      • Minim 2 :-)

        Comment


        • Uite eu vin. Dani p vi? Mai tu, si poate mai vin si altii

          Comment


          • Ar mai fii cineva pe aici care ar vrea sa vina?

            Comment


            • Am venit simbata de la semenic si am dat un raid mic prin orasel cu oprire la trenulete
              salutari resitenilor
              Last edited by boris; 20 November 2008, 17:51.
              sigpic

              Comment


              • Salut boris. Funky dak vrei si ai chef sa ne intalnim imi zici. Florariu ce ai functii ai descoperit la UCH? Tu poti sa vi la intalnire? Sa ne spui ce ai descoperit? Dani p u vi?

                Comment


                • Pai depinde cand, sambata is la Timisoara, duminica...la lucru.
                  Last edited by dani p; 20 November 2008, 20:56.
                  niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                  Comment


                  • Uite eu maine pot dak poti si tu si funky dar oricum funky decide dak ne intalnim sau nu. Na asteptam raspunsu lui

                    Comment


                    • Deci se anunta intalnire Miercuri adica maine, la Oravita, teoretic participantii ar fi:
                      - Funky
                      - 89 Mir
                      - dani p
                      - renault
                      - un prieten a lui 89. Mir (il initiem si pe el intr-ale forumului)) )
                      -un necunoscut cu masina stickerita din oravita _ dam noi de el cumva cal cunoastem dar nu de pe forum!!!!!!

                      cei care mai vor sa se inscrie sau ceva de adaugat post mai jos!!!!
                      hai sus la cat mai multa activitate!!!!!
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • Acel necunoscut e userul Cleo 88. Are un logan alb cu foliie, nr B 75 ZSV parca...I-am dat pm, dar nu cred ca vine, daca il vezi tu prin oras,vorbeste cu el
                        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                        Comment


                        • Vb cu el chiar acum, o zis ca vine, dar nsuh daca mai veniti voi!!!!
                          astept un tel maine ceva...............0767 22 888 1
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • Eu cu Renault ne vedem maine la 15:30 si plecam spre Oravita. Mai vine cineva din Resita cu noi?

                            Comment


                            • Da a avut loc si intalnirea de la oravita, placut surprin eu zic ca a fost un succes. Pe aceasta cale multumesc tuturor participantilor, si cei care sunt din zona resita oravita si nu numai, macar un post sa stim ca exista. Poate o punem de una mai mare data viitoare!!!
                              o sa revina funky cu pozele!!!!
                              bafta
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • Super intalnirea sa speram ca data viitoare o sa fim mai multi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google