Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mergi prin oras arunca flyere pe masini fa reclama
    sigpic

    Comment


    • hai sa stabilim o intalnire si cei care ne adunam stabilim cum facem mai departe
      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

      Comment


      • Eu pana in 29 nu am permis.. Luati legatura cu mine pe messenger, aveti id-u meu la profil .. Si discutam acolo.

        Comment


        • TREZIREA!!!!

          Salut Resiteni, vreti sa tinem o intalnire hai sa propunem data ora si locul?!

          Comment


          • Salut resitenilor!!! Eu muncesc in tm desi nu am apucat sa merg la vreo intalnire cunosc pe cativa loganisti din tm asta se intampla cand muncesti mult. Eu vin in weekend la sat ( acuma sunt intr-u concediu mai lung sa zic asa) dar am prieteni in resita ca acolo am facut liceul si tin legatura. O sa cnving un prieten sa vina si el si vin si eu sa vad pe la voi!!!
            up up cu resitenii ca doar tot banateni suntem..............Chiar daca CS!!! ;)
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • si eu am un program destul de incarcat insa daca realizam vreo intalnire ma bag si eu
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • Salutare la toti! Sunt nou aici, si n-am nici GoLogan . Dar vreau unu. Am o intrebare pentru cunoscatori : cat timp dureaza (nu am ajuns inca la reprezentanta) de la comanda si pana la livrare la noi la Resita ? (sau la Caransebes). Multumesc. Take care !

                Comment


                • In 2006 cand l-am luat eu am asteptat vreo 5 saptamani, insa acum daca au pe stoc modelul pe care-l vrei se poate sa-l iei mai repede
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • Multumesc shenny.

                    Comment


                    • Salut baieti..... Poze ceva nu aveti?,,,succes in continuare
                      Pazea ca vine AND-ul

                      Comment


                      • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                        sigpic

                        Comment


                        • Dureaza cam 3 sapt asa a durat la mine! Mai ales daca duci un buchet de flori! (in cazul unei domnisoare!!!)
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • Eu am avut noroc ca a fost pe stoc configurratia care am vrut-o, dar avea in plus culoare metalizata. Asa ca am platit in plus diferenta de culoare metalizata si in 3 ore am avut si nr rosii

                            Comment


                            • Pentru toti doritorii,detinatorii DACIA ,pe data de 5 octombrie este intalnire la orele 15 la stadionul "DAN PALTINISANU" din TIMISOARA.
                              S-au anuntat baietii din Arad,Lugoj,Timisoara.
                              Detalii pe Intalniri LoganClub Timisoara

                              Comment


                              • Se organizeaza tombola si mititei gratuiti ))))
                                Veniti cu mic cu mare / La marea sarbatoare !! ))

                                LE: sper ca stiti la gluma, un sandvici se poate manca acolo pe bani desigur...si tombola se organizeaza sa vedem cine castiga sa faca plata (la mancare).
                                Last edited by Octavian; 29 September 2008, 09:37.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google