Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Iuli ma!!!! De ce ma ataci!!! TU m-ai rugat sa va fac rost de nr de tel de unde si-a pus vecinu meu si tot pe mine ma ataci... eu nu am bani de folie acuma... si am alte lucruri pe cap cum ar fi un Bacalaureat cum ar fi ca trebuie sa-mi cumpar costum si ca trebuie sa merg la o nunta in toamna la Bucuresti care n-o sa fie prea ieftina... NU MA INTERESEAZA FOLIA PT GEAMURI DEOCAMDATA!!! SI daca era sa intreb sunam eu daca chiar m-ar fi interesat nicidecum nu ti-as fi zis tie...

    Comment


    • Iuli te-ai facut razbnoinic ce-ai ma cu omu..?!) Are bacu ,are nunta... lasa omu sa invete si sa se distreze... n-are bani de folie facem noi cheta si-l ajutam ce saracie...)
      Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

      Comment


      • Originally posted by BecksDCI View Post
        Iuli te-ai facut razbnoinic ce-ai ma cu omu..?!) Are bacu ,are nunta... lasa omu sa invete si sa se distreze... n-are bani de folie facem noi cheta si-l ajutam ce saracie...)
        Merci "Bre" de incurajare... incep sa-mi concretizez o parere despre co-clubisti! Se pare ca sunteti niste baieti de treaba... aveti caracter de milioane

        Comment


        • Chiar prea de treaba uneori. Acu te taxam ptr. ziua aia in care ne-ai tras teapa Cum sa dai mesaj, nici macar telefon, cu 10 minute inainte sa ne intalnim? Urat din partea ta ;-)

          Comment


          • Baieti hai sa-l intelegem...nu e masina lui e a familiei deci dac nu au vrut sa io dea asta e

            Comment


            • Cand ne mai intalnim....ziceti si voi o data ...ce ziceti de vineri la ora 17 acolo la lic 2 ...sunteti de acord?

              Comment


              • Hmmm sa ma gandesc... ora si ziua ar fi ok... dar mai intai am niste baturi in cap sa fac la golan... si as vrea totusi sa fie o surpriza pentru intalnire...

                Comment


                • @memphis_Taz dap si eu vreau sa schimb farurile si stopurile acuma vrea sa vad cum pot face sa ma ajunga cat mai putin chiar trebuie sa ma gandesc bine caci nu as vrea sa dau 1700 ron pe amble + xenon e cam mult sa speram ca o voi rezolva mult mai ieftin oricum va voi tine la curent ;)

                  Comment


                  • Bai baieti, eu sunt la lucru vineri. daca vreti sa ne intalnim sambata sau duminica e ok. eu as prefera duminica, sambata mai am treaba prin casa, cumparaturi una alta, etc. ce ziceti? Duminica va convine? Si totusi unde ne intalnim? Eu am zis ca in parcare la plus ar fi bine, dar na, mai putem sa ne intalnim acolo in moroasa 2, taz, dani, stiti amandoi. unde ai venit tu taz dupa sticker, si unde ti l-am pus pe al tau dani. eu zic ca ar fi bine sa ramana acolo. e destul loc ce ziceti? Ramane acolo langa camera de comert pe duminica? Da-ti-va cu parerea de o ora, anyway sa fie dupa 16 please.
                    numa bine

                    Comment


                    • Sa zicem ca e ok duminica de ora nu stiu nimic sigur nu stiu ce planuri am duminica ...o sa vedem pe parcurs

                      Comment


                      • Din cite vad eu, aici numa despre intilniri nu se prea vorbeste!
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Originally posted by crististreulea View Post
                          Din cite vad eu, aici numa despre intilniri nu se prea vorbeste!
                          Nu ne certa prea tare, am vazut ca alte orase cu threaduri separate unde sa discute, noi n-avem inca si nici nu dorim, ca suntem cam mici Treci cu vederea, pana mai crestem si noi si o sa ne facem unu MERSI!

                          Comment


                          • Salut baieti

                            Eu ma retrag...nu are rost sa imi fac nervi aiurea ...nu va mai bazati pe mine pt intalniri pt ca nu voi mai veni...si nici aici nu mai intru....mi-a facut placere sa va cunosc....


                            O zi buna

                            Comment


                            • Si mie mi-a facut placere sa te cunoastem dar de ce te-ai suparat nu inteleg?

                              Comment


                              • Originally posted by memphis_Taz View Post
                                Si mie mi-a facut placere sa te cunoastem dar de ce te-ai suparat nu inteleg?
                                Si "mie" mi-a facut placere sa te "cunoastem" ...?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google