Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Despre asta vorbeam si eu daca vine cineva numarul meu de tel e: 0762292757 poate ne intalnim pe la traseu. Din cate stiu o sa vina seba, mareom si parca mai era cineva

    Comment


    • @alex86, prietene, te-am intrebat de doua ori mai sus. IN CE ZI VII LA CONCURS ? VINERI SAU DUMINICA? Duminica merg si eu, am sa te contactez.

      Comment


      • Eu am fost azi si o sa stau pentru duminica. Deci poate ne vedem duminica. Vezi ca pe traseu nu o sa prea fie semnal.

        Comment


        • Cu gigi aka mareom ma vad dimineata la ora 7:30-7:45 in PetromV. Seba aka csebalyn am inteles ca ajunge pe la ora 12:00. E ora 4:22, sper sa ma trezesc peste 2 ore jumate =)

          Comment


          • Am dat intalnirea pentru Duminica la ora 18,00 .... Si n-a venit nimeni ....
            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

            Comment


            • Duminica Valea Domanului ......
              Last edited by Moonshadow; 13 October 2008, 15:07.
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • Daca sunteti cumiti va arat si cum s-a intors
                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                Comment


                • activare functii ascunse uch

                  Salutare tuturor. In Resita a activat cineva functiile ascunse la logan?
                  Am luat cablu obd2 si ddt 2000 si inca mai studiez.
                  Dak stie cineva si vrea sa ma ajute astept raspuns. SAL

                  Comment


                  • Reiau intrebarea lui Florariu: Se poate activa in Resita functiile ascunse? Funky sti pe cineva?
                    niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                    Comment


                    • Nu stiu pe nimeni, n-am auzit nimic

                      Comment


                      • inca mai studiez

                        Sal.Tuturor. Am luat si laptop si de miercuri ma apuc serios de Logan functii ascunse in UCH.
                        Tineti aproape..........

                        Comment


                        • Foarte bine...Sa ne mai tii la curent.
                          niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                          Comment


                          • Salut!

                            Salut! Sunt nou pe formu si membru ********* si sunt din resita. As vrea sa va intreb daca ma acceptati si pe mine in club si cand se fac intalniri daca pot sa vin si eu. Va multumesc anticipat
                            Last edited by Iulian; 19 November 2008, 14:40. Reason: fara limbaj "irc", te rog :)

                            Comment


                            • Esti binevenit....Despre intalniri, ia legatura cu Funky
                              niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                              Comment


                              • Multumesc frumos

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google