Cafeneaua Logan Club Sibiu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • azi e ziua lui Rares poate da el de baut
    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

    Comment


    • ce vreme faina afara numa buna de un gratar si niste beri.....
      1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
      ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

      Comment


      • weekend fain la toata lumea
        live to ride

        Comment


        • multumim asemenea la toata lumea !
          sigpic

          Comment


          • avand in vedere k pe centru au aparut deja terasele, propun sa deschidem si noi una in fata cafenelei k doar e la moda!! CV-urile se primesc la intalnirile saptamanale!!! cerintele sunt variabile in functie de concurenti. :
            Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

            Comment


            • doamne ,dar cu criza asta nu a mai intrat nimeni in cafeneaua noastra.
              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

              Comment


              • va trimit eu o cafea speciala, dupa pofta fiecaruia, direct de la bucuresti sper sa fie calda cand o primiti
                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                Comment


                • cred ca de vina e cafeau... )
                  live to ride

                  Comment


                  • va trimit cate o cana de vin fiert, si mi-e dor de voi!
                    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                    Comment


                    • mah.....dar nu mai bea nimeni cafeaua pe forum?
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • poate facem cumva sa bem cafeaua in vreo dimineata mai multi...

                        Fara cuvinte gen mirc!
                        Last edited by sibianul; 13 March 2012, 23:19.
                        fara

                        Comment


                        • Poate o sa o bem!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Salut baieti. Ce se mai spune de cafeaua aia? Sun oarecum nou prin Sibiu si cum de unde vin eu nu exista club de loganisti, vreau sa devin membru al Logan Club Sibiu. Sambata asta am ratat-o, sambata cealalta o sa fiu pe la Timisoara dar urmatoarea sambata as vrea sa intru in gasca. Sunteti dispusi sa primiti un membru nou? Astept raspunsul vostru.
                            PS: Mai exact, la ce cafenea ne intalnim? Eu stau in Valea Aurie.

                            Comment


                            • Salut ,pai daca doresti sa intri in gasca noastra atunci venim noi la tine adica, intalnirile logan club sibiu se tin chiar in Valea Aurie,linga stdionul sintetic este o parcare si acolo se intalnesc membri clubului.salut si te asteptam .
                              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                              Comment


                              • Te asteptam la intalniri, in fiecare sambata de la ora 17 in parcarea de langa cabana valea aurie, jos in vale, unde zicea si sergiu, nu ai cum sa ne ratezi.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google