Cafeneaua Logan Club Sibiu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multam fain de integrare. O sa vin sigur.

    Comment


    • Salutare colegi sibieni!
      Vreau sa va zic ca aveti un organizator foarte neatent in trafic. Trece pe lang-ai lui si nu-i mai baga in seama de cand "si-a schimbat masina"!

      VYP-ule sa traiesti! Eu te-am interceptat aseara pe statie...
      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

      Comment


      • cand conduci esti atent la drum nu la colegi in trafic, asa am invatat la scoala..............
        cum ai reusit sa-mi vezi numerele???????????
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • Vasile aveai mai multe????(numere) fericitule ca sa mai spun...
          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

          Comment


          • VYP-ule eu am facut scoala la Bucale si am invatat ca tre' sa fii atent la colegi ca pe drum oricum mergi deodata cu ei...
            Pai cum sa reusesc? Bat bine si la aproape si la departe(retrovizoare ).
            Tu nu cred ca m-ai observat decat in retrovizoare cel mult(eram cu Loganul visiniu) pentru ca meream in spatele unui SantaFe de SJ.
            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

            Comment


            • dau un rand de cafea clubului din Sibiu, imi e dor de voi!
              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

              Comment


              • Mda.....poai, daca e asa, dosr virtusl, dau si eu o cafea
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Io va dau cafele cate vreti si dau si de baut ca si asa o fost ziua mea
                  sigpic

                  Comment


                  • Oooo, La multi ani!
                    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                    Comment


                    • La Multi Ani si din partea mea Bad_Wolf! Sa traiti si tu si loganul multi ani fericiti

                      Comment


                      • cafea din partea casei la toata lumea!
                        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                        Comment


                        • in weekendul 14-15 iulie, sunt urmatoarele evenimente (din cate stiu eu):

                          1. Regionala LoganClub Arges Pitesti
                          2. Campionat de Indemanare Ploiesti
                          3. Tuning show Craiova
                          4. Intalnire BMW E36 Brasov.


                          care pe unde merge?
                          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                          Comment


                          • Salutare...nu stiu daca postez bine, dar cat de curand vreau sa ma mut si eu in Sibiu. Stiti cumva pe undeva vreun loc de munca(fabrica, sofer, agent) asa pentru tineret? Tin sa precizez ca stiu cat de cat orasul. Numai bine va doresc!
                            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                            Comment


                            • sunt ceva locuri de munca prin sibiu, mai ales pentru tineret, incepand cu ospatarie sau fabrica, pana la agent vanzari...

                              poti cauta pe ejobs.ro , o sa gasesti cateva anunturi


                              te asteptam la intalniri!
                              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                              Comment


                              • hehe...multumesc de raspuns. Pe saptamana viitoare vin in Sibiu, dar fara masina...sa caut mai exact de lucru...daca merge bine, cu mare drag vin cu voi la intalniri
                                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google