Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce jante ti-ai luat ma?Am uitat sa iti zic ca jantele bune isi au pretul lor,rar se intampla sa gasesti vreun chilipir.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • Originally posted by Alex_MIU View Post
      Ce jante ti-ai luat ma?Am uitat sa iti zic ca jantele bune isi au pretul lor,rar se intampla sa gasesti vreun chilipir.
      problema e ca nu de bani si nu chilipiruri cautam eu.gasisem niste oz pe care cerea 1500..dar deloc serios vanzatorul,cum spuneam mai devreme,sau a fost o situatie mai dubioasa..mai vb noi.mi-am luat pdw oasis.mi-a placut modelul.ba chiar seamana,da doar seamana) cu oz.asta e modelul.si nu sunt nici grele!
      Attached Files
      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

      Comment


      • Am inteles.Sunt frumoase si astea.Sa le rulezi sanatos.Cu bazaitul ala ce ai rezolvat?i-ai dat de cap?

        P.S Floriane muta si tu discutia asta in alta parte.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Nu mut nimic ca iar imi sare Marius in cap !
          Nu-i bai...

          Comment


          • ms miule.muta ma floriane daca vrei.nu mai zic nimik ca ne-am intins la discutii aici.miule nu am rezolvat nimik cu pacanitu ala.daca a mai patit cineva sa imi dea un pont.am un pocanit metalic in partea din spate.
            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

            Comment


            • posibil cablu de frana de mana, s-au mai vaitat si baieti pe la bucale

              Comment


              • La cum se aude pare a fi de la portbagaj,capota portbagaj sau polita spate...e ciudat rau oricum.Muta ma discutiile astea la generale sa nu facem varza la bazar.Daca se supara cineva ii zici sa ma caute pe mine ;) .
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • Gata am mutat
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • cablu de frana in nici un caz...prins cu bride,reglat saboti.eu am o idee mai trasnita.cand dau cu picioru in roata dreapta spate se aude ciudat.tind sa cred ca ori rulment,care este schimbat de curand,ori tambur olarit...mai astept idei.mecanicii "buni" dau doar pareri,nefondate pe deasupra.
                    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                    Comment


                    • Sambata seara.....
                      Attached Files
                      Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                      -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                      Silent Coat.

                      Comment


                      • Multumim paparazzi .
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • Din Slobozia este cineva care face resoftari ?

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google