B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mariuscent
    replied
    observ ca avea dreptate si miu...stia el ce zice

    Leave a comment:


  • BlueStar_KWO
    replied
    Florian intr-adevar cele albastre bat cam slab...dar pentru bord ar fi ok...pentru consola insa nu prea...dar cele rosii le-am verificat pe toate...si nu era niciunul ars...

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    Originally posted by BlueStar_KWO View Post
    am mai adus smd-uri plcc2 super bright albastre si rosii...pentru cei interesati 1 leu bucata...si mai am un modul de plafoniera/portbagaj/torpedou cu 12 smd-uri alb rece pret 15 lei...o sa postez poze maine ca momentan nu am masina acasa(am eu montate pe masina)
    Cele albastre poti sa le arunci, cele rosii sunt bune dar jumate din ele arse

    Leave a comment:


  • tyger88
    replied
    vand casca blutoth nokia pret 60 ron

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Vorbiti cu Catalin el e sef pe masina si antreprenor .

    Leave a comment:


  • catalin90
    replied
    Originally posted by YePy91 View Post
    m-ar interesa capota de portbagaj...da daca te grabesti sa o dai inca nu dispun de finante ca am ramas cam pe 0...da cand te intorci si nu o promiti altuia stam de vb
    daca e sa faci rost de banii mai devreme ma contactezi pe mine si vii sa o iei

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Originally posted by mariuscent View Post
    nu prea ti-am inteles ironia...spor la vanzare(nu in slobozia)
    Nu am fost ironic deloc,doar am subliniat faptul ca din cate piese am vandut niciunele nu s-au vandut in Slobozia.As vrea sa vand piese in oras la noi numai ca lumea e interesata de altceva si nu de ceea ce vand eu.

    Leave a comment:


  • YePy91
    replied
    m-ar interesa capota de portbagaj...da daca te grabesti sa o dai inca nu dispun de finante ca am ramas cam pe 0...da cand te intorci si nu o promiti altuia stam de vb

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    nu prea ti-am inteles ironia...spor la vanzare(nu in slobozia)

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Originally posted by mariuscent View Post
    miule poate faci si tu o lista pe aici cu ce mai ai de vanzare de pe masina si preturi.sigur sunt ceva interesati!salutare
    Nu imi fac prea mari sperante sa vand piese in Slobozia ,unii dintre noi habar nu au de piesele enumerate in lista.Daca vindeam luminite sau stickere poate as fi avut mai mult succes.Numai zic ca daca cer X pret pe piesa Y incep cu remarci de gen "Da dc plm asa de mult?"etc etc toti vor pe MOCA.Asta e nene,tuningu' costa...

    Originally posted by FlorianYFL View Post
    Asta e ultima lista pe care a pus-o el
    Ms Florian

    P.S Pentru cei interesati poze cu cele enumerate in lista gasiti la bursa (mare).
    Last edited by Alex_MIU; 2 October 2011, 01:55.

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    Asta e ultima lista pe care a pus-o el

    Originally posted by Alex_MIU View Post
    UPPPPP!!!!!!

    SUSPENSIE: -Amortizoare Bilstein B8 pe gaz (sport) 700ron (rezervate)

    FRANE: -Etrieri VAN 150 ron

    -Placute Ferodo Premier 100ron

    -Discuri frana Zimmermann 259mm ventilate/perforate 500ron

    -Pachet etrieri + placute + discuri 650ron toate au fost noi montate in acelasi timp si au cam 1000km.(rezervate)

    MOTOR: -Axa came CAT CAMS 263gr 1000ron (pentru cine vrea pot da la schimb chiulasa complet echipa cu tot cu Ecu pretul se discuta)

    EVACUARE: -Galerie evacuare (serpisori) inox 4-2-1 600ron

    -Traseu evacuare inox diametru 50mm cu intermediara Borla ProXs si 2 finale Borla ProXs 1000ron

    -Pachet 1400ron sau la schimb cu evacuarea stock + 1200ron diferenta

    EXTERIOR: -Stopuri cu led-uri Street Storm 250ron

    -Capota fata cu bad boy look schimb cu capota stock(albastru egee) + 200ron diferenta 300ron daca capota e alta culoare.

    -Capota portbagaj clean schimb cu capota stock(albastru egee) + 100ron diferenta 200ron daca capota e alta culoare.

    MUZICA: -Statie JBL Mac Attack 600w 150ron

    -Woffer JBL GT4 250ron

    -Condensator 1 farad 100ron

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    miule poate faci si tu o lista pe aici cu ce mai ai de vanzare de pe masina si preturi.sigur sunt ceva interesati!salutare

    Leave a comment:


  • BlueStar_KWO
    replied
    vand becuri h4 Clear Tracker...culoare alba la intensitate 6000k...setul este nou in ambalaj original...pret 30 lei
    Attached Files
    Last edited by BlueStar_KWO; 22 September 2011, 18:24.

    Leave a comment:


  • quinn
    replied
    Originally posted by BlueStar_KWO View Post
    Vand senzori de parcare cu display si buzzer...senzorii sunt noi!!!pret 80 lei
    Mai aveti senzori?

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Masina se dezmembreaza.Cine e interesat de piese ma poate contacta la 0721576525.O sa pun si anunt cand o sa am timp cu tot ce am de vanzare.In mare ar fi sistemul de franare fata de van,evacuarea dubla,serpisorii,suspensia,capotele fata/spate,admisia,axa (pentru cine vrea dau chiulasa complet echipata) si ce o mai fi maruntaie care momentan nu imi vin in minte.
    ____________________________________

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google